okres mi się spóźnia 1 dzień, w dodatku...

jestem teraz za granicą. czy może mieć wpływ na to zmiana klimatu? dodam że jestem chora, ból gardła i katar. strasznie się boje że jestem w ciąży nigdy z nikim nie współżyłam. ale np. czy gdyby mój kuzyn sie spuścił w wodzie, ja później wypłukałam wanne, ale czy mogły zostać jakieś plemniki? tylko nie śmiejcie sie, poprostu nie chce mieć dziecka!

Tematy: POMOCY
Odpowiedź

ODPOWIEDZI (3)

chwilę temu

skasowany 2012-07-18 11:35:24

+11
izi31
-5

Dobra to już lekka przesada. Nie jesteś w ciąży. Przecież sama potwierdziłaś, że z nikim nie współżyłaś to czego tu się bać. Plemniki przeżyją tylko w dogodnych warunkach takich jak pochwa czy macica - układ rozrodczy kobiety. a żeby zajść w ciąże trzeba współżyć. Same plemniki nie podpełzną ci do pochwy i nie wejdą. A jeżeli okres ci się spóźnia 1 dzień to nic takiego. Miesiączka może się spóźniać od 1 -5 dni. Wiele jest czynników, które mogły spowodować opóźnienie okresu. Może po prostu organizm musi się przyzwyczaić do zmiany klimatu. :)

Odpowiedz na ten komentarz

Laelli14 2012-07-18 15:16:11

1 dzień to nie koszmar. Po prostu może się czymś stresowałaś itp. Mi się kiedyś spóźniał 19 dni i nie jestem w ciąży...

Odpowiedz na ten komentarz

madridistka 2012-07-18 12:45:45

Rok temu podczas wyjazdu za granicę również spóźniał mi się okres i to ponad 7 dni. Rozumiem więc Twoje obawy. Spokojnie, prawdopodobnie zmiana klimatu spowodowała pewną nieregularność cyklu. Nie martw się, u niektórych osób to normalne.

Odpowiedz na ten komentarz
Podoba Ci się to pytanie?

Szukasz porady? Napisz!

Nie trzeba się logować!