chciałabym studiować farmacji. Szczególnie mi...

zależy na pracy w aptece.Teraz idę do 3 gimnazjum i w tamtym roku miałam srednią4,0 czyli uczę się srednio. Poradzę sobie na studiach? Opłaca się studiować farmację??

Odpowiedź

NAJLEPSZA ODPOWIEDŹ

zakupoholiczka15 2012-08-31 20:33:23

Zgodzę się z poprzednikami farmacja jest trudna i ostatnio dosyć duży nabór jest na ten kierunek więc czy później tak łatwo ze znalezieniem pracy by było to nie wiem.
Po za tym oceny nie zawsze są adekwatne do umiejętności. Masz jeszcze dużo czasu do podjęcia takiej decyzji, zobaczysz jak Ci będzie szło w liceum i w klasie maturanej zdecydujesz czy jesteś na siłach żeby zdawać rozszerzoną chemię a później studiować farmację.

Odpowiedz na ten komentarz

ODPOWIEDZI (9)

chwilę temu

AntonioPedroAlmara 2012-08-31 17:35:14

Loth@ hmmm matematyke? nie sadze, trzeba znac, ale bez przesady

Odpowiedz na ten komentarz

Loth 2012-08-31 17:23:25

+43
AnetaKamila
-45

Farmacja jest bardzo trudna do opanowania, czytałem niedawno opinie studentów i mówią że siedzą cały czas w książkach, musisz mieć bardzo dobrą pamięć, zapamiętać setki a nawet tysiące wzorów chemicznych, znać ich właściwości, łacińskie nazwy a to nie wszystko bo to podstawa, farmacja na studiach ma kilkanaście innych przedmiotów i są o wiele trudniejsze. Farmacja jest dla ludzi którzy lubią matematykę i chemię.

Odpowiedz na ten komentarz

malaniunia12 2012-08-31 17:15:08

chciałabym studiować farmację*

Odpowiedz na ten komentarz

Loth 2012-08-31 19:06:40

>AntonioPedroAlmara Trochę trzeba znać.

Odpowiedz na ten komentarz

zakupoholiczka15 2012-08-31 20:33:23

Zgodzę się z poprzednikami farmacja jest trudna i ostatnio dosyć duży nabór jest na ten kierunek więc czy później tak łatwo ze znalezieniem pracy by było to nie wiem.
Po za tym oceny nie zawsze są adekwatne do umiejętności. Masz jeszcze dużo czasu do podjęcia takiej decyzji, zobaczysz jak Ci będzie szło w liceum i w klasie maturanej zdecydujesz czy jesteś na siłach żeby zdawać rozszerzoną chemię a później studiować farmację.

Odpowiedz na ten komentarz

AntonioPedroAlmara 2012-08-31 17:33:24

+30
stateczna...
Loth
-43

narazie jestes dopiero gimbusem, jak sie postarasz w liceum, to moze sie dostaniesz, o ile wiem mature trzeba zdac wysoko, blisko progu na medycyne, studia sa bardzo ciezkie( moja siostra to studiuje), przy tych studiach praktycznie nie masz czasu wolnego, ale powodzenia, potem ci sie to oplaci

Odpowiedz na ten komentarz

AnetaKamila 2012-08-31 17:29:24

Oceny nie zawsze są wykładnikiem umiejętności. Więc jeśli tylko czujesz się na siłach, a chemia jest twoim konikiem to śmiało leć realizować marzenia :)

Odpowiedz na ten komentarz

malaniunia12 2012-08-31 17:25:34

+21
AnetaKamila
-37

chcę dodać , że z chemii miałam 5 a z matmy 3;/

Odpowiedz na ten komentarz

Loth 2012-08-31 17:26:57

Słuchaj, powiem ci jedno :P. Oceny nie grają roli, bo nawet największy leń w gimnazjum może iść na prawo i je zdać z dobrymi wynikami.

Odpowiedz na ten komentarz
Zaloguj się by móc dodać komentarz.





Twoja przeglądarka
blokuje reklamy


Drogi użytkowniku,
Dziękujemy Ci że nadal nas odwiedzasz. Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie. Dzięki odblokowaniu adblocka jesteśmy w stanie nadal funkcjonować i pomagać naszej społeczności.

Dzięki za wsparcie!

To okno zostanie zakmięte za 10 sek