Zaloguj się✗ Zamknij
chciałabym studiować farmacji. Szczególnie mi...
zależy na pracy w aptece.Teraz idę do 3 gimnazjum i w tamtym roku miałam srednią4,0 czyli uczę się srednio. Poradzę sobie na studiach? Opłaca się studiować farmację??
NAJLEPSZA ODPOWIEDŹ
zakupoholiczka15 2012-08-31 20:33:23
Zgodzę się z poprzednikami farmacja jest trudna i ostatnio dosyć duży nabór jest na ten kierunek więc czy później tak łatwo ze znalezieniem pracy by było to nie wiem.
Po za tym oceny nie zawsze są adekwatne do umiejętności. Masz jeszcze dużo czasu do podjęcia takiej decyzji, zobaczysz jak Ci będzie szło w liceum i w klasie maturanej zdecydujesz czy jesteś na siłach żeby zdawać rozszerzoną chemię a później studiować farmację.
ODPOWIEDZI (9)
chwilę temu
AntonioPedroAlmara 2012-08-31 17:35:14
Loth@ hmmm matematyke? nie sadze, trzeba znac, ale bez przesady
Odpowiedz na ten komentarzLoth 2012-08-31 17:23:25
Farmacja jest bardzo trudna do opanowania, czytałem niedawno opinie studentów i mówią że siedzą cały czas w książkach, musisz mieć bardzo dobrą pamięć, zapamiętać setki a nawet tysiące wzorów chemicznych, znać ich właściwości, łacińskie nazwy a to nie wszystko bo to podstawa, farmacja na studiach ma kilkanaście innych przedmiotów i są o wiele trudniejsze. Farmacja jest dla ludzi którzy lubią matematykę i chemię.
Odpowiedz na ten komentarzzakupoholiczka15 2012-08-31 20:33:23
Zgodzę się z poprzednikami farmacja jest trudna i ostatnio dosyć duży nabór jest na ten kierunek więc czy później tak łatwo ze znalezieniem pracy by było to nie wiem.
Po za tym oceny nie zawsze są adekwatne do umiejętności. Masz jeszcze dużo czasu do podjęcia takiej decyzji, zobaczysz jak Ci będzie szło w liceum i w klasie maturanej zdecydujesz czy jesteś na siłach żeby zdawać rozszerzoną chemię a później studiować farmację.
AntonioPedroAlmara 2012-08-31 17:33:24
narazie jestes dopiero gimbusem, jak sie postarasz w liceum, to moze sie dostaniesz, o ile wiem mature trzeba zdac wysoko, blisko progu na medycyne, studia sa bardzo ciezkie( moja siostra to studiuje), przy tych studiach praktycznie nie masz czasu wolnego, ale powodzenia, potem ci sie to oplaci
Odpowiedz na ten komentarzAnetaKamila 2012-08-31 17:29:24
Oceny nie zawsze są wykładnikiem umiejętności. Więc jeśli tylko czujesz się na siłach, a chemia jest twoim konikiem to śmiało leć realizować marzenia :)
Odpowiedz na ten komentarzmalaniunia12 2012-08-31 17:25:34
chcę dodać , że z chemii miałam 5 a z matmy 3;/
Odpowiedz na ten komentarz