Jak zdobyć popularność na photoblogu?

Dopiero zaczęłam ale chciałabym być popularna jak asos albo intelektualista. ;>

Tematy: stronki
Odpowiedź

ODPOWIEDZI (1)

chwilę temu

rot 2012-09-11 20:01:20

+26
asos1111
-29

Fbl... sztuka robienia zdjęcia :). To proste lecz musisz spelnic te punkty: :)

- Dobre ujęcie zdjęcia - To bardzo ważne ! Najważniejsze ... musisz wiedzieć co chcesz zdrobić na zdjęciu, a ono jak dzieło malarskie musi przepowiadac do innych ! np.
http://www.papilot.pl/lifestyle-ciekawostki/13898/T-C-x-F-S-I-Oto-wzor-na-idealne-kobiece-nogi.html co ono przestawia ? Może nie ciekawe, ale napewno z tego zdjecia wnioskujemy , że podkreśla ono kobiece zgrabne nogi, a na nich są czerwone seksowne buty ... taki z tego wniosek ? JEŻELI SPOKJŻY PRZEGLĄDAJĄCY NA ZDJĘCIE MUSI WIEDZIEĆ O CO CHODZI W NIM .

- przeróbka jako cel do sukcesu !- Warto jest załatwić program do przerobienia. To już polowe sukcesu ! Idelanie dodane kontrasty pozwalają pocieszyć oczy przeglądającym . Tu jest 20 najlepszych programów: http://www.chip.pl/news/oprogramowanie/obrobka-grafiki/2008/11/20-najlepszych-darmowych-programow-do-obrobki-zdje
http://www.bloglovin.com/en/blog/1893938/child-of-fashion Popatrz na tą kobiete i zo9bacz jak kolory sa idealnie dobrane . Wniosek : IDEALNA PRZERÓBKA, SUKCES ZDJĘCIA !

- Po dodaniu tych poprzednich ' myslnikow' mamy juz caly prawie aspekt. Mamy :
1 . chęc przekazania coś przeglądającym czyli dobry punkt zdjecia.
2 , idealna przerobka kontrastu.
nastepnym punktem jest .. dobra notatka ... nie przenikliwa, dleikatna i dopasowana ... test z piosenki... dominuja angielskie slowa ; ). Ale to twoj wybor.:)

Ostatnie popularność... oceniaj zdjęcia innym , promuj photobloga na portalach ... możesz zalozyc stronę na facebooku, z nickiem twojego photoblogu . A ludzie bd sie pchać : D .

POWODZENIA !;D

Odpowiedz na ten komentarz
Podoba Ci się to pytanie?

Szukasz porady? Napisz!

Nie trzeba się logować!