Hej! Nie wiem co zrobić. Mam chłopaka od 5...

miesięcy tylko, że on mieszka 830km ode mnie :( Czy to ma sens? Pomocy!

Tematy: POMOCY
Odpowiedź

ODPOWIEDZI (9)

chwilę temu

wepek 2012-10-14 19:07:22

Według mnie nie ma sensu. Ja jakbym miał dziewczynę taki kawał drogi od domu to bym nie wytrzymał. Nie zniósłbym tego ,że będę ją widział raz na jakiś czas. A same sms-y ,gg itd. nie wystarczyłyby mi. ;)

Odpowiedz na ten komentarz

jednorozcesawsrodnas 2012-10-12 18:18:36

jesli kochasz i jestes na tyle dojrzała psychicznie i fizycznie to tak...
ale sądząc po niku masz 14 lat więc wątpię zeby cos z tego było

Odpowiedz na ten komentarz

PanPomocnik 2012-10-12 20:01:33

Jeśli nie ma perspektywy dość szybkiej zmiany tej sytuacji, to ja nie widzę szans na utrzymanie tego związku.

Odpowiedz na ten komentarz

KaaSiuNia 2012-10-12 19:32:21

Związki na odległośc nie trwają długo. szczególnie w takim wieku. w końcu będziecie sie chcieli spotkać. poza tym jaką masz pewność, że On Cie nie zdradza ?

Odpowiedz na ten komentarz

Martina1994 2012-10-12 18:13:24

+9
PanPomocnik
-11
jednorozc...

Jeśli go kochasz to tak.. ale i taki miłość na odległość nie ma szans
Prędzej czy później on z najdzie inną, a ty innego :///

Odpowiedz na ten komentarz

Olaaa96 2012-10-12 18:11:22

-9
jednorozc...

Dziewczyno jak go kochasz to ma sens , jak nie to nie ma prawda?

ale jak macie nigdy sie nie spotkac a on mowi ze jest kims innym zrob mu loda przez kamerke i badzcie dalej szczesliwa rodzinka ale i tak ..... Wkoncu cos odwalicie i zerwiecie ?:( smutne to ....


NARA

Odpowiedz na ten komentarz

Łukkasz 2012-10-12 18:10:33

wg mnie to nie ma sensu

Odpowiedz na ten komentarz

Sebastianz 2012-10-12 18:11:53

Jak go naprawdę kochasz to nie powinno być wielką przeszkodą.

Odpowiedz na ten komentarz

zagubiona1997 2012-10-12 19:05:37

jednorozcesawsrodnas: mam 15 jak nie umiesz liczyć;/ nie jest taki jak inni.widziałam się z nim już. jest taki jakiego poznałam. tylko że czasem się kłócimy

Odpowiedz na ten komentarz
Zaloguj się by móc dodać komentarz.