Zaloguj się✗ Zamknij
Hej! Nie wiem co zrobić. Mam chłopaka od 5...
miesięcy tylko, że on mieszka 830km ode mnie :( Czy to ma sens? Pomocy!
ODPOWIEDZI (9)
chwilę temu
jednorozcesawsrodnas 2012-10-12 18:18:36
jesli kochasz i jestes na tyle dojrzała psychicznie i fizycznie to tak...
ale sądząc po niku masz 14 lat więc wątpię zeby cos z tego było
PanPomocnik 2012-10-12 20:01:33
Jeśli nie ma perspektywy dość szybkiej zmiany tej sytuacji, to ja nie widzę szans na utrzymanie tego związku.
Odpowiedz na ten komentarzMartina1994 2012-10-12 18:13:24
Jeśli go kochasz to tak.. ale i taki miłość na odległość nie ma szans
Prędzej czy później on z najdzie inną, a ty innego :///
Olaaa96 2012-10-12 18:11:22
Dziewczyno jak go kochasz to ma sens , jak nie to nie ma prawda?
ale jak macie nigdy sie nie spotkac a on mowi ze jest kims innym zrob mu loda przez kamerke i badzcie dalej szczesliwa rodzinka ale i tak ..... Wkoncu cos odwalicie i zerwiecie ?:( smutne to ....
NARA
Sebastianz 2012-10-12 18:11:53
Jak go naprawdę kochasz to nie powinno być wielką przeszkodą.
Odpowiedz na ten komentarzzagubiona1997 2012-10-12 19:05:37
jednorozcesawsrodnas: mam 15 jak nie umiesz liczyć;/ nie jest taki jak inni.widziałam się z nim już. jest taki jakiego poznałam. tylko że czasem się kłócimy
Odpowiedz na ten komentarz