Zaloguj się✗ Zamknij
Macie pomysł na sesje zdjęciową?
Juro idę z koleżanką na zdjęcie i nie mam żadnego pomysłu. Jeżeli macie jakieś to napiszcie jakie. Zdjęcia będą robione na dworze i w okolicy jest jezioro, plac zabaw, pole, ogródki działkowe i jakieś blokowiska.
ODPOWIEDZI (3)
chwilę temu
Zakochana988 2012-10-12 23:11:22
Ja dzisiaj byłam z przyjaciółki :D
Ja akurat byłam nad Wisłą :) Na molo trochę xd
Sporo zdjęć mamy na ławce i murku. Jakieś fajne miny, sympatia i zdjęcie wyjdzie świetne.
Jeśli macie plac zabaw no to wykorzystajcie bujaczki.
Jeśli blokowiska to na pewno znajdziecie gdzieś graffiti - świetne tło do zdjęcia.
Jezioro to na pewno piękny krajobraz, już jest trochę za zimno, żeby robić sobie zdjęcia w wodzie, ale ręce możecie umoczyć :)
Marmoladaisthebest 2012-10-12 23:17:34
Park, tory, stare budynki, huśtawka, wielkie schody, plac zabaw.
Odpowiedz na ten komentarz