Macie pomysł na sesje zdjęciową?

Juro idę z koleżanką na zdjęcie i nie mam żadnego pomysłu. Jeżeli macie jakieś to napiszcie jakie. Zdjęcia będą robione na dworze i w okolicy jest jezioro, plac zabaw, pole, ogródki działkowe i jakieś blokowiska.

Odpowiedź

ODPOWIEDZI (3)

chwilę temu

skasowany 2012-10-12 23:09:11

+47
Klaudjaaa
-29

może jakieś zdjęcia nad wodą albo w liściach :) pomysły przyjdą w trakcie :)

Odpowiedz na ten komentarz

Zakochana988 2012-10-12 23:11:22

+44
Klaudjaaa
-52

Ja dzisiaj byłam z przyjaciółki :D
Ja akurat byłam nad Wisłą :) Na molo trochę xd
Sporo zdjęć mamy na ławce i murku. Jakieś fajne miny, sympatia i zdjęcie wyjdzie świetne.
Jeśli macie plac zabaw no to wykorzystajcie bujaczki.
Jeśli blokowiska to na pewno znajdziecie gdzieś graffiti - świetne tło do zdjęcia.
Jezioro to na pewno piękny krajobraz, już jest trochę za zimno, żeby robić sobie zdjęcia w wodzie, ale ręce możecie umoczyć :)

Odpowiedz na ten komentarz

Marmoladaisthebest 2012-10-12 23:17:34

+44
Klaudjaaa
-23

Park, tory, stare budynki, huśtawka, wielkie schody, plac zabaw.

Odpowiedz na ten komentarz
Zaloguj się by móc dodać komentarz.





Twoja przeglądarka
blokuje reklamy


Drogi użytkowniku,
Dziękujemy Ci że nadal nas odwiedzasz. Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie. Dzięki odblokowaniu adblocka jesteśmy w stanie nadal funkcjonować i pomagać naszej społeczności.

Dzięki za wsparcie!

To okno zostanie zakmięte za 10 sek