Chce opis do zdjęcia ... Dziś mija nam 8...

miesięcy i chce dedykacje dla niego :) Ale nic mi do głowy nie przychodzi ;/ Proszę pomóżcie :) Dzięki z góry :***

Odpowiedź

NAJLEPSZA ODPOWIEDŹ

skasowany 2013-01-05 18:29:50

Może mały wierszyk? :
(jesteś najlepszym tym co mam
wiem, że tobie właśnie swoje serce dam
I wiem, że nic nas nie rozłączy
a ta miłość nigdy się nie skończy.)
I napisz na koniec kocham Cię.

Odpowiedz na ten komentarz

ODPOWIEDZI (8)

chwilę temu

Kruszynkaaa 2013-01-05 22:13:29

Może coś z tego:

Źródłem szczęścia, jest zawsze poczucie bezpieczeństwa, spontaniczna radość małych rzeczy i wielka prostota serca.

Owszem, nie jestem ładna. Nie mam dobrej figury, tu i ówdzie mam za dużo bądź za mało. Nie jestem też oszałamiająco mądra ani zdolna. Jestem też niezgrabna i infantylna. I za bardzo się wszystkim przejmuję i wyolbrzymiam problemy. Jestem też cholerną zazdrośnicą. A no i jeszcze jedno. Kocham Cię nad życie,

I tylko czekam na dzień, godzinę, minutę i sekundę kiedy znów schowam się w Twoich ramionach

Ewentualnie zapraszam na mojego bloga :) http://nesska1996.blog.onet.pl/

Odpowiedz na ten komentarz

Marmoladaisthebest 2013-01-05 17:47:59

+22
klaramon
Roxy122
-19

Forever and ever we will be together. ♥

Odpowiedz na ten komentarz

skasowany 2013-01-06 06:26:58

"Dla kochanego Pieszczoszka od słodkiego Misia- na zawsze razem <3"
Macie jakąś wspólną piosenkę?
Wybierz z niej coś np. moja piosenka i jego to "pierwszy raz" Kasi Wilk ja wybrałem bym z niej "Zapachem przypominasz ten dzień miłości początek
Zapachem tylko teraz przypominasz tę wiosnę." i np. do tego "Za wszystko i za nic po prostu kocham cię bez granic" Czy coś w tym stylu ;)

Odpowiedz na ten komentarz

skasowany 2013-01-05 18:29:50

Może mały wierszyk? :
(jesteś najlepszym tym co mam
wiem, że tobie właśnie swoje serce dam
I wiem, że nic nas nie rozłączy
a ta miłość nigdy się nie skończy.)
I napisz na koniec kocham Cię.

Odpowiedz na ten komentarz

skasowany 2013-01-05 19:13:09

-16
klaramon

Zobacz sobie, że ten wierszyk nie jest z neta...

Odpowiedz na ten komentarz

skasowany 2013-01-05 18:19:47


1. . … Bo wiesz, słońce z deszczem wywołuje tęcze!;)

2. “Bo to ona/on uzależnia jak narkotyk”

3. Bądź ze mną zawsze, pokazuj drogę mi ,a ja dam z siebie to, co wspaniałe

4. Kocham Cię ! ♥ mocno♥♥ mocniej ♥♥♥ najmocniej ♥♥♥♥ :D

5. Miłość to kłopoty oto ja na zdjęciu z moim największym kochanym kłopotem ;)

6. Zwykłe chwilę, takie prozaiczne też mogą cieszyć spędzone w towarzystwie kogoś, kogo się kocha!

7. Kochanie swoją obecnością wyrażasz wszystko, czego tylko mógłbym/mogłabym chcieć, dziękuję :)

8. Tą osobę obok kocham głęboko i czule!

9. Kocham czule moją Anule/Kasiule/itd. ;) (pasuje tylko do niektórych imion)

10. Kończy się zima zaczyna lata ja cie kocham i co Ty na to?

11. Kocham Cię najmocniej na świecie* Jesteś najważniejsza/najważniejszy ♥!

12. A ja wierzę ciągle wierzę, pytasz, w co? W nas i naszą miłość!

13. Ten, który otrze łzę, gdy trzeba, ten, kto ukoi, gdy trzeba ten, kto kocha, gdy trzeba i nie trzeba! Kocham Cię!

14. Jesteś dla mnie wszystkim!

15. Jesteś dla mnie światem całym!

16. Szalej, całuj, grzesz wspólna miłością się ciesz :)

17. Pamiętam ten dzień, gdy cię ujrzałem/łam, zapamiętam ten dzień, bo wtedy się zakochałem/łam i będę kochał/kochała do końca życia!

18. Z moim aniołkiem wracamy z nieba!

19. Wszystkie sztormy i losu przeciwności przetrwamy razem, silniejsi!

20. Obok mnie stoi dobre serce, piękny umysł a wszystko to opakowane w boskie ciało, czego chcieć więcej :)

21. Moje serce już nie do wzięcia znalazło swojego księcia!

22. Czas płynie, lecz pamiętaj, że zawsze masz miejsce w moim sercu!

23. To on/ona zapala codziennie dla mnie słońce. Dziękuję!

24. Kochać czy nie kochać o to jest pytanie… lecz nie dla mnie ja już wiem i wybrałam/łem!

25. Tak pięknie jest dzielić z tobą te chwile. Wczoraj, dziś, jutro i na zawsze!

Odpowiedz na ten komentarz

motorfanka 2013-01-05 17:43:55



jesteś jak słońce , dzięki Tobie jestem szczęśliwa.; ))

i za każdym razem kiedy patrzę na Ciebie nie mogę wyjaśnić co czuję w środku.oddać życie za Twoje spojrzenie.

ma spojrzenie warte grzechu i najsłodsze usta świata.; p ♥

Gdy zobaczyłam Cię po raz pierwszy, nie miałam pojęcia,że będziesz dla mnie tak ważną osoba

Odpowiedz na ten komentarz

~anon 2013-01-05 18:52:10

+12
Damianodi...
zyjesiety...
-25
klaramon
Kated7x

Najlepiej coś od serca, nawiązanie do pierwszego spotkania, do tego co lubisz jak przy Tobie jest ale ogólnie najbardziej trafia coś od serca, szczere, niekoniecznie super przemyślane a nie jakieś wierszyki z internetu.

Odpowiedz na ten komentarz
Zaloguj się by móc dodać komentarz.