Zaloguj się✗ Zamknij
Chce opis do zdjęcia ... Dziś mija nam 8...
miesięcy i chce dedykacje dla niego :) Ale nic mi do głowy nie przychodzi ;/ Proszę pomóżcie :) Dzięki z góry :***
NAJLEPSZA ODPOWIEDŹ
ODPOWIEDZI (8)
chwilę temu
Kruszynkaaa 2013-01-05 22:13:29
Może coś z tego:
Źródłem szczęścia, jest zawsze poczucie bezpieczeństwa, spontaniczna radość małych rzeczy i wielka prostota serca.
Owszem, nie jestem ładna. Nie mam dobrej figury, tu i ówdzie mam za dużo bądź za mało. Nie jestem też oszałamiająco mądra ani zdolna. Jestem też niezgrabna i infantylna. I za bardzo się wszystkim przejmuję i wyolbrzymiam problemy. Jestem też cholerną zazdrośnicą. A no i jeszcze jedno. Kocham Cię nad życie,
I tylko czekam na dzień, godzinę, minutę i sekundę kiedy znów schowam się w Twoich ramionach
Ewentualnie zapraszam na mojego bloga :) http://nesska1996.blog.onet.pl/
Marmoladaisthebest 2013-01-05 17:47:59
Forever and ever we will be together. ♥
Odpowiedz na ten komentarzskasowany 2013-01-06 06:26:58
"Dla kochanego Pieszczoszka od słodkiego Misia- na zawsze razem <3"
Macie jakąś wspólną piosenkę?
Wybierz z niej coś np. moja piosenka i jego to "pierwszy raz" Kasi Wilk ja wybrałem bym z niej "Zapachem przypominasz ten dzień miłości początek
Zapachem tylko teraz przypominasz tę wiosnę." i np. do tego "Za wszystko i za nic po prostu kocham cię bez granic" Czy coś w tym stylu ;)
skasowany 2013-01-05 18:19:47
1. . … Bo wiesz, słońce z deszczem wywołuje tęcze!;)
2. “Bo to ona/on uzależnia jak narkotyk”
3. Bądź ze mną zawsze, pokazuj drogę mi ,a ja dam z siebie to, co wspaniałe
4. Kocham Cię ! ♥ mocno♥♥ mocniej ♥♥♥ najmocniej ♥♥♥♥ :D
5. Miłość to kłopoty oto ja na zdjęciu z moim największym kochanym kłopotem ;)
6. Zwykłe chwilę, takie prozaiczne też mogą cieszyć spędzone w towarzystwie kogoś, kogo się kocha!
7. Kochanie swoją obecnością wyrażasz wszystko, czego tylko mógłbym/mogłabym chcieć, dziękuję :)
8. Tą osobę obok kocham głęboko i czule!
9. Kocham czule moją Anule/Kasiule/itd. ;) (pasuje tylko do niektórych imion)
10. Kończy się zima zaczyna lata ja cie kocham i co Ty na to?
11. Kocham Cię najmocniej na świecie* Jesteś najważniejsza/najważniejszy ♥!
12. A ja wierzę ciągle wierzę, pytasz, w co? W nas i naszą miłość!
13. Ten, który otrze łzę, gdy trzeba, ten, kto ukoi, gdy trzeba ten, kto kocha, gdy trzeba i nie trzeba! Kocham Cię!
14. Jesteś dla mnie wszystkim!
15. Jesteś dla mnie światem całym!
16. Szalej, całuj, grzesz wspólna miłością się ciesz :)
17. Pamiętam ten dzień, gdy cię ujrzałem/łam, zapamiętam ten dzień, bo wtedy się zakochałem/łam i będę kochał/kochała do końca życia!
18. Z moim aniołkiem wracamy z nieba!
19. Wszystkie sztormy i losu przeciwności przetrwamy razem, silniejsi!
20. Obok mnie stoi dobre serce, piękny umysł a wszystko to opakowane w boskie ciało, czego chcieć więcej :)
21. Moje serce już nie do wzięcia znalazło swojego księcia!
22. Czas płynie, lecz pamiętaj, że zawsze masz miejsce w moim sercu!
23. To on/ona zapala codziennie dla mnie słońce. Dziękuję!
24. Kochać czy nie kochać o to jest pytanie… lecz nie dla mnie ja już wiem i wybrałam/łem!
25. Tak pięknie jest dzielić z tobą te chwile. Wczoraj, dziś, jutro i na zawsze!
motorfanka 2013-01-05 17:43:55
jesteś jak słońce , dzięki Tobie jestem szczęśliwa.; ))
i za każdym razem kiedy patrzę na Ciebie nie mogę wyjaśnić co czuję w środku.oddać życie za Twoje spojrzenie.
ma spojrzenie warte grzechu i najsłodsze usta świata.; p ♥
Gdy zobaczyłam Cię po raz pierwszy, nie miałam pojęcia,że będziesz dla mnie tak ważną osoba
~anon 2013-01-05 18:52:10
Najlepiej coś od serca, nawiązanie do pierwszego spotkania, do tego co lubisz jak przy Tobie jest ale ogólnie najbardziej trafia coś od serca, szczere, niekoniecznie super przemyślane a nie jakieś wierszyki z internetu.
Odpowiedz na ten komentarz