Jestem tu po raz pierwszy i liczę na waszą...

pomoc. Kilka lat temu chodziłam z pewnym chlopakiem. Byliśmy młodzi ale obydwoje traktowaliśmy to dosyć poważnie. (jak na nastolatków :P).Na początku przyjaźniliśmy się, potem zauważyliśmy, że oboje chcemy czegoś więcej i zaczęliśmy sie spotykać. Był pierwszą osobą, którą naprawdę kochałam. Po pół roku rozstaliśmy się, a raczej on zerwał, bez wyjaśnienia sytuacji. Bardzo cierpiałam, nie potrafiłam się z tym pogodzić. Ostatnio byliśmy razem na wyjeździe.(Dodam, że przez ostatnie 2 lata praktycznie nie rozmawialiśmy) Oglądając razem film złapał mnie za rękę, a gdy wychodziłam poprosił abym została. Podczas powrotu do domu leżeliśmy obok siebie i rozmawialiśmy. Całą noc trzymał mnie za rękę, przytulał. Powiedział, że dobrze mu tu ze mną. Było po prostu cudownie. Od dawna nie czułam sie tak szczęśliwa. Teraz po powrocie rozmawialiśmy ze sobą parę razy nie wspominając o wydarzeniach podczas powrotu. Co mam zrobić? Czego on właściwie może chcieć: Przyjaźni czy czegoś więcej? Nie chcę zadręczać go pytaniami i pytać wprost czy chce ze mna być, bo boję się, że zrazi się i stracę go również jako kolegę, z którym można fajnie pogadać. Pomóżcie!!!

Odpowiedź

NAJLEPSZA ODPOWIEDŹ

anielątko 2013-02-09 19:00:33

+5
TojaMonia
-5

Myślę że on chce czegoś więcej.Bez rozmowy się nie dowiesz.Moim zdaniem powinnaś z nim pogadać tak szczerze,bo dzięki tej rozmowie poznasz odpowiedzi na Twoje pytania,powiedz że było Ci strasznie smutno,że tak bez wyjaśnienia zerwał z Tobą,spytaj się dlaczego tak zrobił,czy myślał przez ten czas o Tobie itd.
Życzę Powodzenia ;)

Odpowiedz na ten komentarz

ODPOWIEDZI (6)

chwilę temu

Nieogarnięta 2013-02-09 18:55:31

+8
NiceToMe
-4
TojaMonia

Ja jestem zdania, że nie warto wchodzić do tej samej rzeki. Ale to wszystko zależy od tego, ile mieliście lat wtedy gdy byliście razem, bo to że zerwał w tak dziecinny sposób, bez wyjaśnień nie wróży dobrze. Zastanów się, czy to ma sens, bo skoro zrobił tak raz, to może zerwać znowu i drugi, a Ty będziesz wracała tak na każde jego zawołanie. Miej swój honor, jeśli ktoś raz Cie tak potraktował, to ja bym już raczej nie chciała być z takim kimś drugi raz. Wiem, że większość dziewczyn leci na ignorantów, którzy je olewają, ale po co to? Nie lepiej poczekać na kogoś, kto naprawdę będzie chciał przy Tobie być i Cie doceni w 100%? Ja parę razy się tak przejechałam, zrywali ze mną i próbowanie do nich wrócić nie miało najmniejszego sensu.

Odpowiedz na ten komentarz

Farciarz97 2013-02-09 17:26:00

powiedz że go kochasz i chcesz z nim być....

Odpowiedz na ten komentarz

anielątko 2013-02-09 19:00:33

+5
TojaMonia
-5

Myślę że on chce czegoś więcej.Bez rozmowy się nie dowiesz.Moim zdaniem powinnaś z nim pogadać tak szczerze,bo dzięki tej rozmowie poznasz odpowiedzi na Twoje pytania,powiedz że było Ci strasznie smutno,że tak bez wyjaśnienia zerwał z Tobą,spytaj się dlaczego tak zrobił,czy myślał przez ten czas o Tobie itd.
Życzę Powodzenia ;)

Odpowiedz na ten komentarz

overactive 2013-02-09 18:26:36

+5
Roxy122
-6

Porozmawiaj z nim o tym co się działo na wyjeździe i co to znaczyło dla niego :)

Odpowiedz na ten komentarz

Corsa43 2013-02-09 21:45:36

A lepiej napisać do niego teraz czy poczekać aż się spotkamy za parę dni?

Odpowiedz na ten komentarz

123ewuś 2013-02-09 21:19:15

zapytaj sie dlaczego z toba zerwał . Myślę że to podpowie ci co dalej

Odpowiedz na ten komentarz
Zaloguj się by móc dodać komentarz.