Chłopak sie do mnie nie odzywa dwa tygoodnie.....

nie odpisuje na esy, na fb ani nic.. Co robić? :(

Tematy: POMOCY
Odpowiedź

ODPOWIEDZI (5)

chwilę temu

Nieogarnięta 2013-03-15 19:54:35

+7
szaant
-5

Skoro sie nie odzywa to znaczy że jest niedojrzalym kretynem.. Albo po prostu sie Tb znudził, albo coś w ten deseń. No bo to jest nienormalne, jesli on sie tyle nie odzywa to znaczy ze jest z nim coś nie tak. Zwyczajnie bawi sie Twoimi uczuciami. Postaw sprawe jasno i powiedz mu , że albo mu przejdzie i w koncu odpisze, albo z wami koniec. Jednak mi sie wydaje, że jest to tzw. 'ciche zerwanie', polega to na tym , że dziewczyna chodzi z chłopakiem, a on nagle urywa kontakt, nie odpisuje i nie daje znaku życia. To jest objaw niedojrzałości i dziecinady ze strony takich osób, najwidoczniej trafiłaś na nieodpowiednią osobe i tylko zabawia sie Twoimi uczuciami. Zastanow sie, czy chcesz cos takiego ciągnąć. Bo gdyby za Tobą tęsknił, to by sie odezwał, jesli tego nie robi to znaczy właśnie ze pewnie ma już wszystko gdzieś . Chyba że wolisz zeby pierwszy Ci powiedział że to koniec, ale wtedy będziesz bardziej cierpieć. Ew. możesz pogadać ale skoro on nie odpisuje i potraktował Cie w taki sposób , to wedlug mnie takie coś nie ma sensu . Mozliwa jest jeszcze opcja, że cos sie z nim dzieje , lub zraniłaś go czymś, ale to naprawde bardzo malo prawdopodobne

Odpowiedz na ten komentarz

patulka111 2013-03-15 18:48:39

Wiem co czujesz ja zaraz po 2 tygodniach związku mój chłopak się obraził nie wiem o co nie wyjaśnił mi tego wiem tylko ze to problemy rodzinne także zapytaj go co się dzieje bo nie musi koniecznie o ciebie :)

Odpowiedz na ten komentarz

positiv 2013-03-15 18:41:33

+7
gaba4727
-4

Złapać go gdzieś w realu i pogadać?

Odpowiedz na ten komentarz

szaant 2013-03-15 19:16:38

+5
gaba4727
-5

hmm , najgorsze nie wiedzieć co się dzieje z naszą ukochaną osobą . moze napisz do jego znajomych , i jakoś ostrożnie wypytaj co sie z nim dzieje , czy coś moglo się mu stać .
a były między wami jakieś kłótnie ? bo jeśli tak to moze coś go naprawde wkurzyło i dlatego teraz milczy . Napisz do niego raz a skutecznie , tez tak kiedyś miałam . W końcu postawiłam sprawe jasno . Martwie sie o Ciebie a Ty najwyrażniej masz to w d.... , jak chcesz to się nie odzywaj ale później też nie wymagaj tego ode mnie . Powodzenia :) mam nadzieję , ze wkrótce się do Ciebie odezwie , choć to trudne ale bądź cierpliwa :)

Odpowiedz na ten komentarz

olusskaaa 2013-03-15 20:47:51

Jeśli mieszka blisko, to idź do niego i zapytaj o co chodzi.
Może coś się stało. Może ma jakieś problemy, albo po prostu chce pobyć w samotności.
Lub chce zobaczyć Twoja reakcję .

Odpowiedz na ten komentarz
6 punktów ekstra dla autora najlepszej odpowiedzi
Podoba Ci się to pytanie?

Szukasz porady? Napisz!

Nie trzeba się logować!