nie chodzę na dyskoteki nie pije alkoholu. Mam...

szanse spotkać kiedyś chłopaka?
tylko nie piszcie głupich komentarzy .
Mam 17 lat

Tematy: inne
Odpowiedź

ODPOWIEDZI (6)

chwilę temu

Blackspirit 2013-04-21 18:43:37

+40
kinia990
mysiaa39
positiv
-21
Zdemotywu...

Nie chodzę na dyskoteki, nigdy, absolutnie żadne. Alkohol piję przy większych okazjach - urodziny, sylwester, coś takiego, ale w ograniczonych ilościach. Od kilku lat jestem w bardzo udanym związku. Da się? Da. Tylko trzeba poczekać, rozejrzeć się (!) i znaleźć porządnego chłopaka zamiast oglądać się za chlejącymi gówniarzami, za którymi lata cała szkoła. Pójdź na zajęcia z czegoś, co cię interesuje, bo jak się zamkniesz w domu to na pewno nigdy nikogo nie spotkasz, ale pamiętaj, że nic na siłę (niektórzy mają pierwszego chłopaka po 20stce i nie jest to koniec świata) a będzie dobrze, znajdziesz sobie kogoś naprawdę odpwiedniego.

Odpowiedz na ten komentarz

ladylina 2013-04-21 18:30:59

17 lat kurcze to jeszcze sporo czasu żeby się przejmować chłopakami raz są a raz ich nie ma i to nie jest zależne od ilości wizyt w imprezowniach. Poprostu weź baw sie dobrze rob to co kochasz i na co masz ochote emm spotykaj sie z przyjaciolmi i wychodz z nimi bo teraz jest najlepszy czas na zabawe wlasnie, ja tez mam 17 lat i oczywiscie e chiala bym miec chlopaka jak kazda laska ale obecnie to nie moj priorytet ;) Stawiam na zabawę.)

Odpowiedz na ten komentarz

skasowany 2013-04-22 18:44:08

+38
kinia990
-15
searcher

Oczywiście, że masz szansę kogoś poznać/spotkać. Ja np. poznałam swojego chłopaka w średniej szkole, właśnie wtedy kiedy miałam tyle lat co ty :-). I szczerze powiedziawszy też nie uwierzyłabym, że to akurat w tym miejscu pierwszy raz się zakocham, a jednak. Na imprezy nie chodzę (jedynie na domówki i to też nie zawsze). Alkohol piję tylko wtedy kiedy jest okazja, której nie można "nie opić" np. zdany egzamin, nowy samochód znajomego itd. więc nie zdarza się to często :D ha ha. I powiem ci, że akurat często się tak zdarza, bo to nie tylko przecież mój przypadek, że ludzie spotkali się w okolicznościach które innym wydać się mogą nieprawdopodobne. Tak więc i ty masz szansę na poznanie kogoś ciekawego w nietypowy sposób, a skoro nie chodzisz na imprezy to może ten czas poświęć na spacery, nawet samotne, bo przecież nawet w parku można spotkać kogoś kto zawróci w głowie ;-)

Odpowiedz na ten komentarz

osna 2013-04-21 18:26:23

Pewnie , że poznasz chłopaka jak to przysłowie brzmi ,, Miłość i sraczka przychodzi z nie nacka'' alkohol to nic dobrego prowadzi do uzależnienia
a żeby poznać chłopaka to nie musisz chodzić na dyskoteki możesz się wybrać na mecz tam przebywa dużo chłopaków ,na siłownie , na basen,na kort tenisowy może macie jakieś wspólne zainteresowania szukaj aż znajdziesz
Powodzenia :D

Odpowiedz na ten komentarz

happiness 2013-04-21 18:08:57

+35
osna
-16

masz szansę i to wielką, chłopaka możesz poznać dosłownie wszędzie. Nie musisz chodzić na dyskoteki żeby go spotkać a że nie pijesz alkoholu to może być duży plus dla niego. Wystarczy mieć oczy szeroko otwarte ale nic na siłę. Sam przyjdzie :)

Odpowiedz na ten komentarz

searcher 2013-04-21 20:42:17

-21
Zdemotywu...

Też nie chodzę na imprezy, alkohol piję rzadko, mam 19 lat, nigdy nie miałem dziewczyny ;p

Odpowiedz na ten komentarz
Zaloguj się by móc dodać komentarz.

ubezpieczenie szkolne

Twoja przeglądarka
blokuje reklamy


Drogi użytkowniku,
Dziękujemy Ci że nadal nas odwiedzasz. Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie. Dzięki odblokowaniu adblocka jesteśmy w stanie nadal funkcjonować i pomagać naszej społeczności.

Dzięki za wsparcie!

To okno zostanie zakmięte za 10 sek