Nie wiem co robic.jestem z moim chłopakiem juz...

rok.od początku naszego zwiazku przestał zadawac sie z kolegami,ale ostatnio czesto chce do nich wychodzic,pare dni temu nawet mnie oszukał i powiedział ze będzie zaraz na gadu a tak naprawde wyłączył telefon i poszedł z kolega niby na impreze i specjalnie nie odbierał telefonu ode mnie nawet jego matka mnie okłamała i powiedziała ze był w domu a ja wszystko sie dowiedziałam od jego kolegi ,jutro tez ma isc ale beze mnie. Mam przeczucie ze mnie zdradza albo ze jestem dla niego nuda. ; /

Odpowiedź

ODPOWIEDZI (4)

chwilę temu

spoxkler 2013-05-13 14:50:54

+6
plus1
-4

Pewnie źle się z tym czuł,że nie miał kontaktu z kumplami,brakowało mu tego. Wyszło na to,że to zerwanie znajomości z nimi nie wyszło na dobre.
Ale większym problemem jest to jak załatwił tą sprawę. Kłamstwo jest zazwyczaj najgorszym rozwiązaniem,a na pewno tak było tej sprawie.
Nie możesz tego zostawić ot tak. za dużo będzie niedopowiedzeń co pewnie wpłynie na Wasz związek. Pogadaj z nim,znasz prawdę i musisz z nim o tym pogadać.
spokojnie,ale szczerze i konkretnie. Powiedzieć o tym jak się czujesz z tym,że Cię okłamał. I poznać jego wersję. Na podstawie tej rozmowy stwierdzisz/stwierdzicie co dalej z tym zrobić.

Odpowiedz na ten komentarz

blablebla 2013-05-13 14:24:49

+5
iloovecherry
plus1
-5

chłopak czuł się ograniczony po zerwaniu kontaktów z kumplami. Ale co prawda nie powinien Cię oszukiwać. Może z nim porozmawiaj, to zdecydowanie lepiej pomoże niż my tu na forum.

Odpowiedz na ten komentarz

Sali1 2013-05-13 15:14:18

według mnie koleś cię olewa bo chce ci dać do zrozumie że chyba już nie jest tobą zainteresowany i chce zerwać

Odpowiedz na ten komentarz

karolka25 2013-05-13 14:26:15

Wydaje mi sie ze jemu juz na Tobie nie zalezy
i chce z Toba zerwac tylko nie wie jak. Byc moze
ma inna dziewczyne. Jesli by Cie kochal to by
Ci mowil szczera prawde a on Cie oklamuje
i wykreca sie. Porozmawiaj z nim i spytaj czy
jeszcze cos dla niego znaczysz.

Odpowiedz na ten komentarz
Zaloguj się by móc dodać komentarz.
ubezpieczenie szkolne