Od jakiegoś czasu kolega mówi do mnie np....

Kotku, misiu itp. Co mam o tym myśleć ?

Odpowiedź

ODPOWIEDZI (4)

chwilę temu

samotna123 2013-05-28 23:55:17

+39
DarkPablos
-22
Wamp1992

Albo mu się spodobałaś albo po prostu Cię lubi. Na mnie mówi tak większość moich kolegów XD

Odpowiedz na ten komentarz

nieogarniamzycia16 2013-05-29 19:52:08

To zależy tylko wyłącznie od tamtego chłopaka - jaki to typ. Czy on mówi tak tylko do ciebie, czy też do innych dziewczyn. Jeśli to drugie, to nie masz poco zaprzątać sobie nim główki, bo to zwykły lovelas. Jeśli za to wiesz, że mówi tak tylko do ciebie i na pewno nie robi tego tak "dla jaj" to może znaczyć, że się mu podobasz, chce się jakoś zbliżyć ale ciekaw jest twojej reakcji.

Odpowiedz na ten komentarz

skasowany 2013-05-28 22:21:24

-19
samotna123

Chyba mu się spodobałaś .

Odpowiedz na ten komentarz

wiolciik 2013-05-28 22:44:35

-22
samotna123

Spodobalas mu sie, no chyba ze do innych napotkanych dziewczyn tez sie tak zwraca..

Odpowiedz na ten komentarz
Zaloguj się by móc dodać komentarz.