Zaloguj się✗ Zamknij
Dziewczęta :D Jestem nie pełnoletnia ... i jak...
bym chciała iść do ginekologa sprawdzić czy nie jestem w ciąży to muszę być z osobą dorosłą a co najgorsze z rodzicem ? i jeszcze jedno czy po 4 dniach może już z grubnąć ?
NAJLEPSZA ODPOWIEDŹ
evident 2013-06-12 23:01:28
Tak naprawdę to zależy od ginekologa, u jednego mnie nie przyjęli bo powiedzieli, że muszę mieć 18 lat (miałam 16), do drugiego poszłam z rodzicem, natomiast znajome też różnie, jedne po 16-ce przyjmowali bez niczego, inne musiały iść z rodzicem... Lepiej zrobić test po tygodniu, albo i nawet po dwóch niż, w razie wątpliwości iść do ginekologa ..
Odpowiedz na ten komentarzODPOWIEDZI (11)
chwilę temu
judyta2461 2013-06-13 16:13:47
Musisz być pełnoletnia,żebyś poszła bez rodzica.Chyba,że wyglądasz na 18 lat to może Ci się uda.Po 4 dniach nie widać jeszcze ciąży.Moim zdaniem to tak dopiero w 3, może nawet w 4 miesiącu zaczyna być widać.
Odpowiedz na ten komentarzewelina12321 2013-08-02 00:48:21
Ciąża zaczyna być widoczna przeważnie w 3 miesiącu. Zależy od organizmu. Na 100% po 4 dniach nie. Możesz mieć takie wrażenie.
Odpowiedz na ten komentarzoliv96 2013-06-12 21:17:07
Wcale, że nie. Do ginekologa nie musisz iść z rodzicem, możesz iść sama, ona pewnie da Ci skierowanie na badanie krwi na hormony, które są tylko w ciąży i wgl, wyniki będziesz mogła odebrać na następny dzień. Moja koleżanka była teraz w ciąży ma 16lat i wszystko załatwiła bez rodziców więc nie sądzę, żeby był jakiś problem ;).
Odpowiedz na ten komentarzevident 2013-06-12 23:01:28
Tak naprawdę to zależy od ginekologa, u jednego mnie nie przyjęli bo powiedzieli, że muszę mieć 18 lat (miałam 16), do drugiego poszłam z rodzicem, natomiast znajome też różnie, jedne po 16-ce przyjmowali bez niczego, inne musiały iść z rodzicem... Lepiej zrobić test po tygodniu, albo i nawet po dwóch niż, w razie wątpliwości iść do ginekologa ..
Odpowiedz na ten komentarzDagmarkaa26 2013-06-12 21:15:11
Musisz być ze swoim opiekunem prawnym :) Sama chciałam pójść, ale dowiedziałam się, że trzeba z rodzicem to zrezygnowałam ^^ Nie martw się po tak szybkim czasie nie widać żadnych zmian
Odpowiedz na ten komentarz