Dziewczęta :D Jestem nie pełnoletnia ... i jak...

bym chciała iść do ginekologa sprawdzić czy nie jestem w ciąży to muszę być z osobą dorosłą a co najgorsze z rodzicem ? i jeszcze jedno czy po 4 dniach może już z grubnąć ?

Tematy: POMOCY
Odpowiedź

NAJLEPSZA ODPOWIEDŹ

evident 2013-06-12 23:01:28

+27
JustCzlowiek
fou
chlopak124
-26

Tak naprawdę to zależy od ginekologa, u jednego mnie nie przyjęli bo powiedzieli, że muszę mieć 18 lat (miałam 16), do drugiego poszłam z rodzicem, natomiast znajome też różnie, jedne po 16-ce przyjmowali bez niczego, inne musiały iść z rodzicem... Lepiej zrobić test po tygodniu, albo i nawet po dwóch niż, w razie wątpliwości iść do ginekologa ..

Odpowiedz na ten komentarz

ODPOWIEDZI (11)

chwilę temu

skasowany 2013-06-12 22:16:30

zrob ze pierwsze test po tygodniu a nie szalej z ginekologiem a nastepnym razem rob to z nim w prezerwatywie i nie po pijaku

Odpowiedz na ten komentarz

judyta2461 2013-06-13 16:13:47

Musisz być pełnoletnia,żebyś poszła bez rodzica.Chyba,że wyglądasz na 18 lat to może Ci się uda.Po 4 dniach nie widać jeszcze ciąży.Moim zdaniem to tak dopiero w 3, może nawet w 4 miesiącu zaczyna być widać.

Odpowiedz na ten komentarz

izi31 2013-06-13 07:56:01

po co od razy do ginekologa,zrob najpierw test,najlepiej w dniu spodziewanej miesiaczki,po 4 dniach i tak nic ci nie wykaze

Odpowiedz na ten komentarz

ewelina12321 2013-08-02 00:48:21

Ciąża zaczyna być widoczna przeważnie w 3 miesiącu. Zależy od organizmu. Na 100% po 4 dniach nie. Możesz mieć takie wrażenie.

Odpowiedz na ten komentarz

oliv96 2013-06-12 21:17:07

+34
izi31
RITA15
-31

Wcale, że nie. Do ginekologa nie musisz iść z rodzicem, możesz iść sama, ona pewnie da Ci skierowanie na badanie krwi na hormony, które są tylko w ciąży i wgl, wyniki będziesz mogła odebrać na następny dzień. Moja koleżanka była teraz w ciąży ma 16lat i wszystko załatwiła bez rodziców więc nie sądzę, żeby był jakiś problem ;).

Odpowiedz na ten komentarz

RITA15 2013-06-12 22:25:08

Interesujacy nie było po pijaku :D ale dzięki za rade

Odpowiedz na ten komentarz

evident 2013-06-12 23:01:28

+27
JustCzlowiek
fou
chlopak124
-26

Tak naprawdę to zależy od ginekologa, u jednego mnie nie przyjęli bo powiedzieli, że muszę mieć 18 lat (miałam 16), do drugiego poszłam z rodzicem, natomiast znajome też różnie, jedne po 16-ce przyjmowali bez niczego, inne musiały iść z rodzicem... Lepiej zrobić test po tygodniu, albo i nawet po dwóch niż, w razie wątpliwości iść do ginekologa ..

Odpowiedz na ten komentarz

olcia1475 2013-06-22 09:52:40

dokladnie tak , musisz byc pelnoletnia zeby isc sama . ciaze mozna ujrzec nawet w 2 miesiacu ciazy . ale jezeli sie boisz to zrob test ciazowy :)

Odpowiedz na ten komentarz

skasowany 2013-06-12 21:07:26

+25
jednorozc...
-25
miszi24

Po 4 dniach , to nie jesteś jeszcze w ciąży..
I tak do ginekologa musisz iść z opiekunem.

Odpowiedz na ten komentarz

spoxkler 2013-06-13 13:01:39

teoretycznie 18 lat musisz mieć. ale oczywiście,może udać się,że przyjmie i teraz.
a po 4 dniach nic by nie było widać,nawet gdybyś była w ciąży.
Test jest także całkiem dobrym pomysłem.

Odpowiedz na ten komentarz

Dagmarkaa26 2013-06-12 21:15:11

Musisz być ze swoim opiekunem prawnym :) Sama chciałam pójść, ale dowiedziałam się, że trzeba z rodzicem to zrezygnowałam ^^ Nie martw się po tak szybkim czasie nie widać żadnych zmian

Odpowiedz na ten komentarz
Zaloguj się by móc dodać komentarz.