Zaloguj się✗ Zamknij
Poprzednie
pytanie: waze 55-57 kilo i mam 167cm wzrostu codziennie...
Następne
pytanie: Hej mam pytanko.
Mam 160 wzrostu i ważę 59 kg...
ODPOWIEDZI (34)
chwilę temu
lola1420202 2013-08-18 14:14:28
jesteś śliczniutkaa <3 zazdroszczę urody ; ) pożycz troszkę ; ))
Odpowiedz na ten komentarzNieogarnięta 2013-08-18 16:06:36
Tak, jesteś ładna.
Od razu rzuca się w oczy Twój radosny wyraz twarzy, dodatkowo kolor włosów też dodaje Ci uroku. Sprawiasz wrażenie takiej niewinnej istotki, masz też świetne oczy, usta i mały nosek. Z mojej strony 9,5/10.
DarkPablos 2013-08-18 18:04:22
Niby ładna, ale... jakieś ale jest... W dodatku coś z kolorem włosów nie tak...
Odpowiedz na ten komentarzZaloguj się by móc dodać komentarz.
Nowe pytania z kategorii Ocena wyglądu: