Ratujcie, prawie w ogóle nie mam wcięcia z...

tali, mam w niej aż 70 cm, w biodrach 87. Co robić ? Błagam pomóżcie .

Odpowiedź

ODPOWIEDZI (3)

chwilę temu

krecik005 2013-08-19 12:31:41

ćwiczyć ! biegać ! nie obijać się ! :D

Odpowiedz na ten komentarz

magdam07 2013-08-19 13:43:09

Polecam kręcenie hula-hop (najlepiej z masażerem) oraz takie ćwiczenie: postawa tyłem do ściany jakiś metr od niej, ramiona wyciągnięte w przód, opadanie całego ciała na ścianę ze skrętem tułowia- talii ;) Możesz przy tym wzmocnić również ramiona. Wtedy przy skręcie tułowia i opadaniu na ścianę ugnij ramiona (amortyzacja) i w momencie ugięcia ramion szybki ich wyprost i powrót do postawy początkowej ;)

Odpowiedz na ten komentarz

tajemnicza91 2013-08-19 12:34:05

polecam cwiczenia z Tiffany na boczki i hula hop, sa swietne ;]

Odpowiedz na ten komentarz
Zaloguj się by móc dodać komentarz.