Zaloguj się✗ Zamknij
Ratujcie, prawie w ogóle nie mam wcięcia z...
tali, mam w niej aż 70 cm, w biodrach 87. Co robić ? Błagam pomóżcie .
Tematy: Brak wcięcia w talii
Poprzednie
pytanie: Hej mam pytanko.
Mam 160 wzrostu i ważę 59 kg...
Następne
pytanie: co z moja sylwetka??? co powinienem zrobic?
ODPOWIEDZI (3)
chwilę temu
magdam07 2013-08-19 13:43:09
Polecam kręcenie hula-hop (najlepiej z masażerem) oraz takie ćwiczenie: postawa tyłem do ściany jakiś metr od niej, ramiona wyciągnięte w przód, opadanie całego ciała na ścianę ze skrętem tułowia- talii ;) Możesz przy tym wzmocnić również ramiona. Wtedy przy skręcie tułowia i opadaniu na ścianę ugnij ramiona (amortyzacja) i w momencie ugięcia ramion szybki ich wyprost i powrót do postawy początkowej ;)
Odpowiedz na ten komentarztajemnicza91 2013-08-19 12:34:05
polecam cwiczenia z Tiffany na boczki i hula hop, sa swietne ;]
Odpowiedz na ten komentarzZaloguj się by móc dodać komentarz.
Nowe pytania z kategorii Ocena wyglądu: