Zaloguj się✗ Zamknij
Zadam takie pytanie wiem ze zaraz bedziecie...
wyzywac hejtowac ale trudno Dlaczego nie nawidzicie biebera i 1D i wyzywacie od pedałow a wcale nimi nie sa a wiecie jaka jest prawda : Wyzywacie Biebera i 1D bo sa popularni na całym swiecie a prawdziwych piosenkarzy ktorzy sa pedałami nie wyzywacie bo nie osiagneli tylu sukcesow co oni podajcie argumenty ze sa nimi i tak nie znajdziecie ... Gdybysie poznali Justina Biebera byscie wiecej o nim wiedzieli to byscie zrozumiały dlaczego go tak kochamy nie za to jak wyglada ale za to jaki jest i co ma w sercu nic nie wiecie o nim a hejtujecie to boli Beliebers i fanow 1D mozecie wyzywac ile chcecie ale kazdy wie ze to nie prawda tylkon zazdroscicie im ze tyle osiagli nie wiecie co Bieber przechodził nawet w życiu ze był biedny zarabiał na utrzymanie rodziny.. Tak wiec czekam na odpowiedz czm hejtujecie go i na argumenty czm pedałami sa oni bo znizacie sie tym do poziomu podstawowki
ODPOWIEDZI (22)
chwilę temu
minnie1881 2013-12-18 09:57:43
'' hejterzy - osoby ktore po cichu chca byc toba ''
Odpowiedz na ten komentarzAzerate218 2013-08-23 21:53:25
Zauważyłem, że część osób w tym temacie się zapomina i bluźni przeciwko świętemu imieniu Bimber, pisząc je z małej litery, podobnie jak zaimki dotyczące Jego osoby. Nie wspominając już o przykazaniu "Nie będziesz wymawiał świętego imienia Bimber nadaremno". Niniejszym na wszystkich winowajców nakładam pokutę w postaci wyrecytowania na klęczkach przed ikoną (może być plakat z Bravo Girl) wielkiego Justina 3 razy tekstu piosenki "Never Let You Go" oraz 5 razy "As Long As You Love Me" za każde takie przewinienie. Amen.
Odpowiedz na ten komentarzLosBandoleros 2013-08-23 21:19:44
Naprawde fasycnujące co napisałas,aż sie popłakałem xD
A tak na serio ,poznać go bardziej? Ty z pewnością go poznałas "bardziej" słuchając jego "piosenek" ,przepraszam,ze w cudzy słowie ale dla mnie to katorga dla uszu i cięzko mi to pisoenką nazawać xD Tyle ma sukcesów ,że nawet o jednym nie słyszałem xD Lansuje sie w ciuchach mamy ,bo to raczej męskie nie jest co on nosi xD Naprawde musi być przekochany plując na swoich planów ,pluje także na Ciebie i to że go "loffciasz" xD Dziękuje za wykład xD
~asd 2013-08-23 17:09:58
Powiedziałem ojcu, że Justin siedział na zimnych, kamiennych schodach i śpiewał przygrywając sobie na gitarze w wieku 13 lat. Ojciec odparł "co mnie to obchodzi?". Boże jak hejtują! ;(
Przecież w tym nie ma nic pedalskiego!!!1oneone!1 Co on od niego chce!!!!1oneone!1 ;(
jakdlaczego 2013-08-23 17:36:34
Uszanuj to, że ktoś ma odmienne zdanie i odmienny gust od Twojego. Po jaką cholerę uparcie kogoś namawiać, żeby wielbił 1d czy Bimbera bo bo Tobie sie ich muzyka podoba? Nie lubią to nie lubią, a hejtować też kogoś trzeba taka natura ludzka:D
Odpowiedz na ten komentarzWikus234 2013-08-23 21:28:54
Ogarnij się mamy go kochać bo był biedny sory ile osób tak właśnie żyje od dzieciaka zapierdziela żeby pomóc rodzicom...i jakoś nie piszą o tym książek.. Żałosne :) po co się denerwować spokojnie...nie będę się dalej wypowiadać
Odpowiedz na ten komentarzSweetMadzia69 2013-08-23 18:11:58
Bo wyglądają jak pedały, mają głosy jak laski. Sorry, ale kto normalny całuje się z osobnikiem tej samej płci, żeby tylko zabłysnąć wśród młodych fanek ? Nie ogarniam tego. No to ciekawe, że fanki na pewno wiedzą jacy oni naprawdę są. Wiesz w internecie, w TV czy gdziekolwiek indziej nie napiszą Ci 100% prawdy na ich temat. ;) Jeżeli w to wszystko wierzysz to musisz być dość naiwna. Skoro jesteś ich prawdziwą fanką nie powinno Cię interesować, ani urażać w żaden sposób to co mówią na ich temat anty-fani. Założę się, że jesteś jakąś 12-letnią fanką i widzisz w nich Bogów, a ja pedałów, sorry. ;) Każdy ma mieć swoje zdanie na temat kogo ze chcę i czego ze chcę, a Ty jako ich fanka musisz to zaakceptować. Kiedyś jak porównali to shitowe 1D do Bitelsów to myślałam, że padnę ze śmiechu. :D Popatrz sobie na takich Bitelsów, The Rolling Stones ich nikt raczej nie wyzywał od pedałów, niektórzy ich do tej pory podziwiają, bo to są prawdziwi artyści, a nie pseudo, poprzebierani w mega obcisłe rurki, z grzyweczkami itp. :) + nie ma to jak wypromować się przez X-factora.
Odpowiedz na ten komentarz~kubaala 2013-08-23 15:48:04
Jak to się mówi, nie lubimy tych, którzy nas najbardziej denerwują, a denerwują nas Ci którzy nas najbardziej przypominają i mają takie same wady ;) ot i cała zagadka ;) ludzie po prostu lubią wyrażać anonimowo swoją nienawiść, zwłaszcza na tych, których osobiście nie znają ...
Odpowiedz na ten komentarzAzerate218 2013-08-23 16:42:24
Najpierw ukrzyżowali Jezusa, zabili Hypatię, wyśmiali Magellana, spalili na stosie Giordano Bruno, a teraz hejtują Bimbera (święte imię!) i One Direction (święta nazwa!). Taki już los wielkich, świętych, boskich i genialnych.
Odpowiedz na ten komentarzSmIless 2013-08-23 16:59:22
Poprostu nie lubie Biebera ale raczej nie nazywam go pedałem. Nie słucham ani jego utworów ani takiej muzyki. Denerwuje mnie troche jego wygląd ale staram się nie przezywać osób których nie znam. Co do 1D podobnie... Nie znam - nie oceniam
Odpowiedz na ten komentarzsierota267 2013-08-23 16:09:35
Ja tam nic do nich nie mam Justina lubie , tylko nie lubie jego piosenek . A 1D lubie sobie czasami posłuchać :)
Odpowiedz na ten komentarzmakowiec16 2013-08-23 14:26:37
i przepraszam ze z małej litery napisałam Biebera :( Swiete imie ♥ ale poprostu zaraz mnie cos strzeli
Odpowiedz na ten komentarzmakowiec16 2013-08-23 14:28:28
https://www.youtube.com/watch?v=c_81z0VD-zo
ogladnijcie to ♥ a smai zrozumiecie
Priix3 2013-08-23 17:50:59
Nie wszyscy ich hejtują. Mi nie zarzucisz, że obrażam 1D, bo ich akurat lubię, natomiast Bieber nigdy moim przyjacielem nie zostanie dlatego, że próbuje być na siłę słodki i zachowuje się jak gej, po prostu sława mu do mózgu uderzyła.
Odpowiedz na ten komentarzmakowiec16 2013-08-23 14:37:47
https://www.youtube.com/watch?v=KSbJ6TDg7Zc
Odpowiedz na ten komentarz