Zadam takie pytanie wiem ze zaraz bedziecie...

wyzywac hejtowac ale trudno Dlaczego nie nawidzicie biebera i 1D i wyzywacie od pedałow a wcale nimi nie sa a wiecie jaka jest prawda : Wyzywacie Biebera i 1D bo sa popularni na całym swiecie a prawdziwych piosenkarzy ktorzy sa pedałami nie wyzywacie bo nie osiagneli tylu sukcesow co oni podajcie argumenty ze sa nimi i tak nie znajdziecie ... Gdybysie poznali Justina Biebera byscie wiecej o nim wiedzieli to byscie zrozumiały dlaczego go tak kochamy nie za to jak wyglada ale za to jaki jest i co ma w sercu nic nie wiecie o nim a hejtujecie to boli Beliebers i fanow 1D mozecie wyzywac ile chcecie ale kazdy wie ze to nie prawda tylkon zazdroscicie im ze tyle osiagli nie wiecie co Bieber przechodził nawet w życiu ze był biedny zarabiał na utrzymanie rodziny.. Tak wiec czekam na odpowiedz czm hejtujecie go i na argumenty czm pedałami sa oni bo znizacie sie tym do poziomu podstawowki

Odpowiedź

ODPOWIEDZI (22)

chwilę temu

mrowkaXD 2013-08-24 22:56:05

+42
sentimental
Sabina1806
-37

Bo- wyglądają jak pedały, śpiewają jak pedały i łapią się za krocze itp. no sorry ale taka jest prawda :/

ARMIA RYBOSZ FOREVER :3

Odpowiedz na ten komentarz

minnie1881 2013-12-18 09:57:43

'' hejterzy - osoby ktore po cichu chca byc toba ''

Odpowiedz na ten komentarz

Roki05 2013-08-23 15:30:35

+41
tajemnicza91
-38
Sabina1806

co do Justina to nic do niego nie mam , a 1D nie lubie ;d

Odpowiedz na ten komentarz

Wikus234 2013-08-23 21:29:09

Ogarnij się mamy go kochać bo był biedny sory ile osób tak właśnie żyje od dzieciaka zapierdziela żeby pomóc rodzicom...i jakoś nie piszą o tym książek.. Żałosne :) po co się denerwować spokojnie...nie będę się dalej wypowiadać

Odpowiedz na ten komentarz

skasowany 2013-08-23 19:27:44

+39
sentimental
alwaro
blackfore...
Sikors
-30

Z jakimi ja deklami na tym świecie żyję... ;/

Odpowiedz na ten komentarz

Azerate218 2013-08-23 21:53:25

+38
blackfore...
-31

Zauważyłem, że część osób w tym temacie się zapomina i bluźni przeciwko świętemu imieniu Bimber, pisząc je z małej litery, podobnie jak zaimki dotyczące Jego osoby. Nie wspominając już o przykazaniu "Nie będziesz wymawiał świętego imienia Bimber nadaremno". Niniejszym na wszystkich winowajców nakładam pokutę w postaci wyrecytowania na klęczkach przed ikoną (może być plakat z Bravo Girl) wielkiego Justina 3 razy tekstu piosenki "Never Let You Go" oraz 5 razy "As Long As You Love Me" za każde takie przewinienie. Amen.

Odpowiedz na ten komentarz

LosBandoleros 2013-08-23 21:19:44

+38
sentimental
Sabina1806
-36

Naprawde fasycnujące co napisałas,aż sie popłakałem xD
A tak na serio ,poznać go bardziej? Ty z pewnością go poznałas "bardziej" słuchając jego "piosenek" ,przepraszam,ze w cudzy słowie ale dla mnie to katorga dla uszu i cięzko mi to pisoenką nazawać xD Tyle ma sukcesów ,że nawet o jednym nie słyszałem xD Lansuje sie w ciuchach mamy ,bo to raczej męskie nie jest co on nosi xD Naprawde musi być przekochany plując na swoich planów ,pluje także na Ciebie i to że go "loffciasz" xD Dziękuje za wykład xD

Odpowiedz na ten komentarz

~asd 2013-08-23 17:09:58

-30
sentimental
Sabina1806

Powiedziałem ojcu, że Justin siedział na zimnych, kamiennych schodach i śpiewał przygrywając sobie na gitarze w wieku 13 lat. Ojciec odparł "co mnie to obchodzi?". Boże jak hejtują! ;(
Przecież w tym nie ma nic pedalskiego!!!1oneone!1 Co on od niego chce!!!!1oneone!1 ;(

Odpowiedz na ten komentarz

jakdlaczego 2013-08-23 17:36:34

+38
Sabina1806
sentimental
skasowane2
-34

Uszanuj to, że ktoś ma odmienne zdanie i odmienny gust od Twojego. Po jaką cholerę uparcie kogoś namawiać, żeby wielbił 1d czy Bimbera bo bo Tobie sie ich muzyka podoba? Nie lubią to nie lubią, a hejtować też kogoś trzeba taka natura ludzka:D

Odpowiedz na ten komentarz

Wikus234 2013-08-23 21:28:54

+38
sentimental
LosBandol...
Sikors
-25

Ogarnij się mamy go kochać bo był biedny sory ile osób tak właśnie żyje od dzieciaka zapierdziela żeby pomóc rodzicom...i jakoś nie piszą o tym książek.. Żałosne :) po co się denerwować spokojnie...nie będę się dalej wypowiadać

Odpowiedz na ten komentarz

Sikors 2013-08-23 22:44:22

+38
sentimental
Sabina1806
wiktoria2...
LosBandol...
blackfore...
-31

E 1D to pedały może dlatego, że na teledyskach się całują łapią ca dupy i fiuty? Mało? Nie wspominam nawet o tym jak się ubierają i o ich głosach...

Odpowiedz na ten komentarz

SweetMadzia69 2013-08-23 18:11:58

+37
SmIless
sentimental
blackfore...
Sabina1806
-29

Bo wyglądają jak pedały, mają głosy jak laski. Sorry, ale kto normalny całuje się z osobnikiem tej samej płci, żeby tylko zabłysnąć wśród młodych fanek ? Nie ogarniam tego. No to ciekawe, że fanki na pewno wiedzą jacy oni naprawdę są. Wiesz w internecie, w TV czy gdziekolwiek indziej nie napiszą Ci 100% prawdy na ich temat. ;) Jeżeli w to wszystko wierzysz to musisz być dość naiwna. Skoro jesteś ich prawdziwą fanką nie powinno Cię interesować, ani urażać w żaden sposób to co mówią na ich temat anty-fani. Założę się, że jesteś jakąś 12-letnią fanką i widzisz w nich Bogów, a ja pedałów, sorry. ;) Każdy ma mieć swoje zdanie na temat kogo ze chcę i czego ze chcę, a Ty jako ich fanka musisz to zaakceptować. Kiedyś jak porównali to shitowe 1D do Bitelsów to myślałam, że padnę ze śmiechu. :D Popatrz sobie na takich Bitelsów, The Rolling Stones ich nikt raczej nie wyzywał od pedałów, niektórzy ich do tej pory podziwiają, bo to są prawdziwi artyści, a nie pseudo, poprzebierani w mega obcisłe rurki, z grzyweczkami itp. :) + nie ma to jak wypromować się przez X-factora.

Odpowiedz na ten komentarz

~kubaala 2013-08-23 15:48:04

-40
sentimental
Sikors

Jak to się mówi, nie lubimy tych, którzy nas najbardziej denerwują, a denerwują nas Ci którzy nas najbardziej przypominają i mają takie same wady ;) ot i cała zagadka ;) ludzie po prostu lubią wyrażać anonimowo swoją nienawiść, zwłaszcza na tych, których osobiście nie znają ...

Odpowiedz na ten komentarz

Andzia144 2013-08-23 17:44:52

+37
sentimental
-54

nie wszyscy mają identyczne zdanie do Ciebie , a ludzi są miliony jak nie tryliony . inni szanuja Twoje zdanie , Ty szanuj innych .

Odpowiedz na ten komentarz

Azerate218 2013-08-23 16:42:24

+36
blackfore...
sentimental
Sabina1806
SmIless
saphira
-51
kubaala

Najpierw ukrzyżowali Jezusa, zabili Hypatię, wyśmiali Magellana, spalili na stosie Giordano Bruno, a teraz hejtują Bimbera (święte imię!) i One Direction (święta nazwa!). Taki już los wielkich, świętych, boskich i genialnych.

Odpowiedz na ten komentarz

alwaro 2013-08-23 15:26:14

+36
blackfore...
sentimental
Sabina1806
saphira
jednorozc...
Nieogarnięta
tajemnicza91
-37
Majii
lolly161

Nie trzeba ich hejtować, wystarczy to, że ma takich fanów jak Ty. To gorsze niż hejt ;D

Odpowiedz na ten komentarz

SmIless 2013-08-23 16:59:22

Poprostu nie lubie Biebera ale raczej nie nazywam go pedałem. Nie słucham ani jego utworów ani takiej muzyki. Denerwuje mnie troche jego wygląd ale staram się nie przezywać osób których nie znam. Co do 1D podobnie... Nie znam - nie oceniam

Odpowiedz na ten komentarz

sierota267 2013-08-23 16:09:35

-33
sentimental

Ja tam nic do nich nie mam Justina lubie , tylko nie lubie jego piosenek . A 1D lubie sobie czasami posłuchać :)

Odpowiedz na ten komentarz

makowiec16 2013-08-23 14:26:37

-50
alwaro
blackfore...
Nieogarnięta
LosBandol...
sentimental
Sabina1806
saphira
jednorozc...

i przepraszam ze z małej litery napisałam Biebera :( Swiete imie ♥ ale poprostu zaraz mnie cos strzeli

Odpowiedz na ten komentarz

makowiec16 2013-08-23 14:28:28

-40
sentimental
alwaro
blackfore...
Nieogarnięta
LosBandol...
Sabina1806
jednorozc...

https://www.youtube.com/watch?v=c_81z0VD-zo




ogladnijcie to ♥ a smai zrozumiecie

Odpowiedz na ten komentarz

Priix3 2013-08-23 17:50:59

-22
Sabina1806

Nie wszyscy ich hejtują. Mi nie zarzucisz, że obrażam 1D, bo ich akurat lubię, natomiast Bieber nigdy moim przyjacielem nie zostanie dlatego, że próbuje być na siłę słodki i zachowuje się jak gej, po prostu sława mu do mózgu uderzyła.

Odpowiedz na ten komentarz

makowiec16 2013-08-23 14:37:47

-39
sentimental
alwaro
blackfore...
Nieogarnięta
jednorozc...

https://www.youtube.com/watch?v=KSbJ6TDg7Zc

Odpowiedz na ten komentarz
Zaloguj się by móc dodać komentarz.





Twoja przeglądarka
blokuje reklamy


Drogi użytkowniku,
Dziękujemy Ci że nadal nas odwiedzasz. Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie. Dzięki odblokowaniu adblocka jesteśmy w stanie nadal funkcjonować i pomagać naszej społeczności.

Dzięki za wsparcie!

To okno zostanie zakmięte za 10 sek