jaka to figura? -biust 78cm -talia 64cm -biodra 8...

7cm

Odpowiedź

ODPOWIEDZI (6)

chwilę temu

PinkRubella 2013-08-26 15:03:54

no to jak tak to wtedy w ramionach 95cm

Odpowiedz na ten komentarz

skasowany 2013-08-26 13:26:36

jest to krepsydra ( jeżeli chodzi o typ figury )
a jezeli chodzi tak ogulnie to bardzo dobra figura

Odpowiedz na ten komentarz

SweetMadzia69 2013-08-26 11:35:09

-12
Ashiteeru
gaviiii
Tomusiekczk

Ciężko sobie wyobrazić po samych wymiarach, dodaj zdjęcie.

Odpowiedz na ten komentarz

~Montr 2013-08-26 11:56:22

Jesteś szczupła.

Odpowiedz na ten komentarz

judyta2461 2013-08-26 12:33:09

Bardzo dobra.Mam niemal identyczne wymiary,tyle,że w biodrach mam o 2 cm więcej.

Odpowiedz na ten komentarz

aliszaaaa 2013-08-26 13:36:54

Powinnaś zmierzyć się w ramionach, talii i udach i wtedy bierzesz różnice jaką masz między ramionami a udami oraz to czy masz wcięcie w talii i w ten sposób określa się figure. Jak coś to pisz na pw

Odpowiedz na ten komentarz
Zaloguj się by móc dodać komentarz.