Nowa szata graficzna Serwisu. Podoba się? :)

Zanim coś napiszecie "odświeżcie stronę" dzięki skrótowy CTRL + F5
Dzisiaj ok. 1 w nocy wprowadziliśmy nową szatę graficzną. Jak oceniacie nowy wygląd?
Struktura strony się nie zmieniła także w większości wszystko jest tam gdzie było.
Macie jakieś uwagi odnośnie obecnej strony graficznej Serwisu? :)
Piszcie co nie działa, źle się wyświetla itp. Postaramy się to poprawić.

Wyniki:

Odpowiedź

KOMENTARZE (83) / ODPOWIEDZI (115)

chwilę temu

Paulina969666 2013-10-05 20:34:07

+62
hera098
daga12345
izi31
blackfore...
Sabina1806
Roxy122
saphira
-63
Alisson22

nom wcześniej było lepiej ;__;

Odpowiedz na ten komentarz

Roxy122 2013-10-05 15:34:24

+60
aga0307
huehuehue5
blackfore...
juS
Miveya
AgnessPri...
rudaa33
Sabina1806
saphira
-64
Alisson22

Jestem na tej stronie nieco ponad 3 lata i szczerze powiem, że na początku ta strona była idealna - może nie była jakaś nie wiadomo jak nowoczesna, ale szata graficzna była przyjemna dla oczu i aż się chciało przebywać na tej stronie. Z czasem zachciało Wam się zmian - specjalistów (psycholodzy i stylista), nowego wyglądu, wglądu do poprzednich wiadomości - pytam się: po co? Tak źle Wam było? Czy nie należało się posłuchać nas - użytkowników, dla których ten portal jest stworzony? Nie lepiej było wprowadzić drobne zmiany, a nie od razu zmieniać wygląd całej stronki? Co jak co, ale ja jestem za wprowadzeniem poprzedniego wyglądu tej strony. Teraz to aż mi się odechciewa siedzieć na tym portalu.

Odpowiedz na ten komentarz

skasowany 2013-10-04 22:33:08

+58
AgnessPri...
nuttelkOwa
Nieogarnięta
blackfore...
Sabina1806
Roxy122
-55

Koszmar!!! U mnie się ta nowa szata nie czyta i mam wszystko rozwalone.:( Moja przeglądarka to Chrom, ale na FireFoxie jest ok. I nowa szata graficzna JEST BEZNADZIEJNA. Oddajcie starą!!!!:(

Odpowiedz na ten komentarz

buttonik 2013-10-05 13:21:57

+57
scythelence
Marmolada...
juS
AgnessPri...
saphira
Roxy122
gaviiii
Tomusiekczk
Sabina1806
Blackspirit
-51
Alisson22

Nie.
Strona straciła na przejrzystości. Schemat jak przy większości "nowoczesnych" stron. Dobrze, że mam włączonego adblocka bo by w ogóle mogła być tragedia.

Swoją drogą pomyśleliście o osobach, którym internet wolno działa? Albo co więcej mają limit transferu danych. Tracicie w taki sposób użytkowników. Bo kto będzie czekał, aż mu się strona załaduje albo, że przez "nowinki" mu się transfer skończy.
Nie uważam także, że podawanie liczby użytkowników jest tak istotne, że trzeba to zrobić taką czcionką i to w takim miejscu.

Ogólnie śmiem to nazwać teraz śmietnikiem. Wszystko na sobie i nie wiadomo o co chodzi..

Odpowiedz na ten komentarz

eleventhhour 2013-10-04 23:11:43

+57
AgnessPri...
saphira
blackfore...
Sabina1806
Roxy122
Solange1123
-52

No to kilka uwag ode mnie:

1) Nie wiem, czy układ dwukolumnowy na stronie głównej nie sprawdziłby się lepiej - u mnie cała strona jest za bardzo "ściśnięta" i pstrokata - a przez to momentami nieczytelna.

2) Podmieńcie to zdjęcie w prawym górnym rogu na jakieś charakterystyczne, ciekawe logo. Będzie o wiele lepiej. W tej chwili to wygląda jak reklama jakiegoś serwisu randkowego.

3) Forum użytkowników - całkowicie nieczytelne (przynajmniej u mnie - Opera 12.16). Wrzucam screena jak to wygląda.

Odpowiedz na ten komentarz

saphira 2013-10-05 11:51:04

+57
Miveya
AgnessPri...
gaviiii
Tomusiekczk
buttonik
Kinga42
Roxy122
Sabina1806
blackfore...
Nieogarnięta
-58
Heartborne
Alisson22

Tragedia w trzech aktach.

Odpowiedz na ten komentarz

Olkaa1993 2013-10-06 12:39:12

+55
marzyciel...
saphira
aniaTH
majgash
Loth
daga12345
blackfore...
Chychotka
Sabina1806
Roxy122
-64

Z tym pomarańczowym kolorem to wygląda jak strona Ruchu Palikota

Odpowiedz na ten komentarz

Nieogarnięta 2013-10-05 11:31:49

+54
juS
DarkPablos
Niezapomi...
AgnessPri...
Kinga42
nuttelkOwa
Miveya
-58
Loth

Mam mieszane uczucia co do tej szaty graficznej, jakoś za bardzo ona do mnie nie przemawia..
W ogóle to aktualnie korzystam z Opery i zauważyłam, że na tej przeglądarce portal ten w ogóle nie pokazuje polskich znaków, litery są takie niewyraźne, jakby delikatnie prześwitywały.. Żeby cokolwiek widzieć, musiałam zalogować się na Mozilli Firefox.. :/
Kolejna rzecz która mi sie nie podoba:
- czcionka, jest okropna! ( pasowałoby ją przynajmniej zmniejszyć )
- to zdjęcie chłopaka z dziewczyną, totalnie mi nie pasuje do tego serwisu..
- ten pomarańczowy wielki pasek, napis: "Chcesz znać odpowiedź na swoje pytanie?" bez urazy, ale to brzmi jak tani chwyt reklamowy, lub coś w tym stylu..
- szata ta w ogóle nie kojarzy mi sie ze stroną na której nastolatkowie mogą szukać odpowiedzi na swoje pytania/problemy, tylko z jakąś zwykłą, poważną stroną. ;)

Oprócz tego jeszcze inne rzeczy, jednak musiałabym się bliżej przyjrzeć.. Jak widać wiecej jest minusów, niż plusów. Ja proponuję albo wrócić do starej szaty, która według mnie była idealna, albo wykonać poprawki na tej, albo w ogóle zmienić na jeszcze inną i jakoś trafić w gust użytkowników. No ale decyzja należy do administracji serwisu ;)

Odpowiedz na ten komentarz

Ludlego 2013-10-05 16:33:13

+54
aniolek16
izi31
blackfore...
Sabina1806
kizeBIZE1
Roxy122
AgnessPri...
hera098
-68
sentimental
Alisson22

Moja opinia jest taka.
1. fatalne bo: Naćkane wygląd brzydki
2. za dużo BIAŁEGO.
3. Stare lepsze

Odpowiedz na ten komentarz

Chychotka 2013-10-06 15:01:21

+54
toja76
marzyciel...
majgash
Roxy122
daga12345
blackfore...
-59

Moim zdaniem poprzedni wygląd był bardziej czytelny. Takie kombinowanie nie jest dobre...

Odpowiedz na ten komentarz

izi31 2013-10-06 10:45:27

+51
marzyciel...
majgash
daga12345
Roxy122
blackfore...
-64

za jasne tlo,zamazuje się wszystko

Odpowiedz na ten komentarz

Heartborne 2013-10-05 13:27:22

+50
Sabina1806
juS
Niezapomi...
AgnessPri...
Roxy122
Loth
-53

Weźcie się w końcu za ,,Portal młodych kobiet'', a dopiero później zmieniajcie kolorystykę strony. Ja od siebie dorzucę propozycję zmiany zdjęcia w prawym górnym rogu: jest nieco... ekhm, złe. Co do funkcjonowania; Chrome daje radę.

Odpowiedz na ten komentarz

wenom12345 2013-10-05 20:16:21

+50
hera098
izi31
Sabina1806
Roxy122
saphira
-64
Alisson22

po co wg to było zmieniane ,wróccie do poprzedniej bo ta jest beznadziejna

Odpowiedz na ten komentarz

aniolek16 2013-10-05 16:23:32

+49
blackfore...
Roxy122
AgnessPri...
-61
Alisson22

Taka...dziwna trochę. Nie jest taka przyjemna jak wcześniej. Mało tu kolorów...Tak chłodno. Nie można się do tej przyzwyczaić niestety :(

Odpowiedz na ten komentarz

ziolo99 2013-10-08 19:14:24

+49
marzyciel...
nieznaszgo
misiiek92
Sabina1806
youkai
melanie728
-56

tylko "forum młodych kobiet" mam nadzieję ,że się zmieni :) a po za tym podoba mi się ciągle ta sama szata sie nudzi :d

Odpowiedz na ten komentarz

marotka1998 2013-10-05 17:18:30

+48
blackfore...
Sabina1806
Roxy122
-58
Alisson22

Wolałam starą wersję... :)

Odpowiedz na ten komentarz

Roxy122 2013-10-04 22:53:47

+47
AgnessPri...
Blackspirit
nuttelkOwa
Nieogarnięta
blackfore...
Sabina1806
DorianGray
-54

Szkoda słów... Pierwszy raz jak zobaczyłam ten nowy wygląd to myślałam, że coś się popsuło i od razu z niej wyszłam, bo nie dało usiedzieć na niej. Ten wygląd aż odrzuca. Zmiany czasami są potrzebne, ale nie takie jak tu - cały czas wręcz na gorsze.
Na załączniku pokazuję, jak to u mnie wygląda. Aż szkoda mi tego komentować. Co jak co, ale to Wam nie wyszło. A ten obrazek w prawym górnym rogu... wybaczcie, ale to jest odrzucające i nie każdy ma ochotę patrzeć na takie rzeczy.

Odpowiedz na ten komentarz

gaviiii 2013-10-04 16:26:02

+46
Ludlego
Nieogarnięta
Roxy122
Sabina1806
blackfore...
-63

:oo masakra. Kto się tym zajmuje?

Odpowiedz na ten komentarz

blackforeststories 2013-10-06 09:53:11

+46
marzyciel...
majgash
daga12345
Roxy122
Sabina1806
-55

No to chyba przegłosowane. :)

Odpowiedz na ten komentarz

skasowany 2013-10-10 07:16:07

+44
marzyciel...
majgash
bea1516
nika198
-52

Hmm... ani TAK, ani NIE.
Wszystko ma swoje wady i zalety.
Stara szata graficzna zwyczajnie się przejadła, a kolorystycznie była dopasowana do nazwy portalu "Dojrzewamy.pl - portal młodych kobiet" (swoją drogą wielokrotnie było zgłaszane, by to zmienić, bo WYRAŹNIE pierwotne założenie nie wyszło i nie jest to portal wyłącznie dla kobiet, a również dla płci męskiej, która wcale nie jest tu tak nieliczna).
Ta zaś jest unisex, ale chłodna, obojętna... PUSTA. Przywodzi na myśl raczej takie portale jak Zapytaj czy Zadane.pl (moderatorów proszę o nieusuwanie, to nie jest link ;)), a nie stare, dobre Dojrzewamy, które ma być swego rodzaju "ostoją". Wygląd aktualnie znajdujący się na stronie przeczy założeniu portalu - jest zimny. Nie w takim miejscu wirtualnego świata ludzie chcieliby szukać pomocy czy wsparcia, a po to ten portal jest. Być może mimo tego starzy użytkownicy zostaną z przyzwyczajenia, ale co z nowymi?
Zmieniłabym chociażby tło i dodała kilka detali, by niejako ocieplić klimat i uprzyjemnić użytkownikom przeglądanie serwisu.
Pozdrawiam serdecznie
Monita2

Odpowiedz na ten komentarz

blackforeststories 2013-10-08 18:26:43

+43
saphira
majgash
nieznaszgo
Roxy122
chlopak124
-47

Nie no, ale serio, weźcie coś zróbcie z tą nazwą. "Dojrzewamy.pl - portal młodych kobiet", no ludzie... Czy są tu same kobiety? Nie, to jest ogólny portal dla młodzieży.

Mam jeszcze uwagę odnośnie wersji na telefon. Jakbyście mogli wyrzucić tą całą reklamę fejsbóka po stronie prawej, to byłabym wam dozgonnie wdzięczna, gdyż przez nią nie mogę wysyłać wiadomości...

Odpowiedz na ten komentarz

IInteresujacy 2013-10-04 14:25:46

+42
Ludlego
Galakta
Priix3
Sabina1806
blackfore...
-61
sentimental
jednorozc...
bedykcp

jest tragiczna;/ ale i tak jej nie zmienicie bo nie liczycie sie ze zdaniem uzytkownikow ;D tak samo bylo z yt, interia i innymi serwisami;]

Odpowiedz na ten komentarz

Kinga42 2013-10-04 13:39:40

+41
hera098
Ludlego
Chychotka
mysiaa39
Sabina1806
blackfore...
-55

Wolę tamtą co była ;)

Odpowiedz na ten komentarz

chlopak124 2013-10-08 08:03:17

+40
marzyciel...
majgash
blackfore...
Roxy122
-56

Witam.. No niestety.. też jestem na nie ... . Jest to portal młodzieżowy :) Poprzedni wygląd był prosty, ładniej dobrane zaokrąglenia. Wygląd dany teraz, przypomina mi szatę graficzną jaką tworzyliśmy w technikum dla stron reklamowych (Poważna, z bajerami). Wszystko jest dość ściśnięte.. Programiści nie liczą się zazwyczaj z krytyką innych, rozumiem to, ale w tym przypadku winą należy obarczyć grafika (jeżeli jest?).

Ps. Poczułem się dość bardzo dyskryminowany tym, że jestem mężczyzną na tym forum widząc coś takiego: "<title>Dojrzewamy.pl - portal młodych kobiet</title>". Mam nadzieje, zostanie to zmienione. Pozdrawiam.

Odpowiedz na ten komentarz

salesperson 2013-10-05 15:38:30

+34
blackfore...
Heartborne
Alisson22
sentimental
AgnessPri...
-58

Hej, cały czas pracujemy nad poprawkami, dzięki za uwagi. Wersja na telefony powinna już działać normalnie, czcionka zmieniona, ze względu na sporo uwag co do zdjęcia po prawej stronie został on zdjęty i już jest faktycznie więcej przestrzeni.

Odpowiedz na ten komentarz

bedykcp 2013-10-05 15:29:01

+23
Alisson22
AgnessPri...
-20

Możesz sprawdzić teraz, przywróciliśmy starą czcionkę więc powinno być ok, zdjęcie z prawego górnego rogu, wywalone :)

Odpowiedz na ten komentarz

Loki 2013-10-08 15:47:41

+22
marzyciel...
nika198
chlopak124
-15

Kolorowa, bardzo fajna. Cieszę się, że coś się zmieniło, bo nudno tak ciągle to samo.
Tylko po co tracić czas nad czymś co doskonale się sprawuje, skoro można popracować nad serwerem i wszystkim błędami na nim, które są na okrągło zgłaszane, może np znaleźć stałe rozwiązanie na owe problemy zamiast po prostu pojedynczo je eliminować ?
Już nie będę wymieniał co mam na myśli, bo na pewno jesteście tego świadomi.

Odpowiedz na ten komentarz

Roxy122 2013-10-04 23:29:02

+21
AgnessPri...
blackfore...
-13

@Solange1123 Zrobiłam Ctrl+F5 jednak strona wróciła do pierwotnego stanu, gdy ponownie na nią weszłam. A poza tym tak czy siak ten nowy wygląd jest beznadziejny.

Odpowiedz na ten komentarz

AgnessPrincess 2013-10-05 16:58:30

+21
Roxy122
-21
Alisson22

PS.. tez jestem za tym zeby ocieplic te kolory. Moze cos w barwach pomaranczy czy cos.. bo te takie chlodne..

Odpowiedz na ten komentarz

hera098 2013-10-04 18:43:01

+21
Nieogarnięta
blackfore...
Roxy122
Sabina1806
-13

beznadzieja.... nie podoba mi się ANI TROCHĘ :C

Odpowiedz na ten komentarz

bedykcp 2013-10-05 14:14:33

+21
Alisson22
AgnessPri...
-16

Napisz co za telefon masz.

Odpowiedz na ten komentarz

AgnessPrincess 2013-10-05 06:27:00

+20
Tomusiekczk
Roxy122
nuttelkOwa
Nieogarnięta
blackfore...
-15

Szczerze? Nie podoba mi sie.. tangent uklad mial cos w sobie .. a ten przypomina mi troche wyglad zapytaj. :x jestem teraz na smartfoniaku, a strona wyswietla mi sie tragicznie, z bledami. Stara opcja bylo 100 razy lepiej. Tesknie za nia :x.

Odpowiedz na ten komentarz

BandzioSimos 2013-10-05 20:14:03

+20
izi31
Roxy122
-22
Alisson22

Ja to bym zrobił bardziej kolorowo jakos i czytelniej

Odpowiedz na ten komentarz

Blackspirit 2013-10-04 17:36:42

+19
Ludlego
Nieogarnięta
blackfore...
Roxy122
saphira
-16

Jakkolwiek ułożenie/czcionka mogą być tak kolorystyka jest zwyczajnie zła. Lepsza niż jakieś róże, co nie zmienia faktu, że jest strasznie nachalna i kojarzy się bardziej z jakimiś przerażającymi stronami korporacji niż przyjaznym serwisem dla nastolatków. To nie są przyjazne, zachęcające kolory. Nie wspominając o tym, że to zdjęcie w rogu strony jest koszmarne a już na pewno nie chcę oglądać tych gęb na swoim profilu.

Odpowiedz na ten komentarz

Solange1123 2013-10-04 16:53:35

+19
Ludlego
sentimental
-10

Przyznam się, że na początku nie wiedziałam o co chodzi i nie spodobało mi się za bardzo, ale odkąd siedzę tutaj dłużej niż te 10 min.. No cóż przyzwyczaiłam się i w ogóle grafika (czy jak to tam się zwie) wydaje się być w porządku i nic do niej nie mam :)

Odpowiedz na ten komentarz

DarkPablos 2013-10-05 19:21:51

+19
pauliska123
-18

Wygląd głównej strony nie przypadł mi do gustu ze względu na gryzącą w oczy kolorystykę(np. pomarańczowa ramka u góry). Pozostała część jest całkiem ok.

Odpowiedz na ten komentarz

Miveya 2013-10-05 11:19:53

+19
AgnessPri...
Tomusiekczk
Roxy122
Sabina1806
blackfore...
-17
Alisson22

Fuuu. Wolę starą wersję. Poza tym jestem na tablecie i nie ma tu żadnej opcji, żeby dodać pytanie. -,- Dajcie stare dojrzewamy.pl.

Odpowiedz na ten komentarz

youkai 2013-10-08 10:16:00

+19
marzyciel...
misiiek92
-12

ta jest ładniejsza wygląda w końcu jak normalna strona, w tamtej szybko było takie nalepione. Ta wersja bardziej mi sie tnie.

Odpowiedz na ten komentarz

AgnessPrincess 2013-10-05 15:52:28

+19
blackfore...
-19

Zrobcie konkurs na to jakie zdjecie by chcieli uzytlownicy albo ankiete :p moze wtedy dogodzicie wiekszosci.

Odpowiedz na ten komentarz

skasowany 2013-10-04 18:56:21

+19
Nieogarnięta
blackfore...
IInteresu...
-11

Modzi czy im sie podoba czy nie muszą odpowiadać TAK. A media milczom.

Odpowiedz na ten komentarz

pauliinnna 2013-10-04 21:32:07

+19
Ludlego
Nieogarnięta
blackfore...
Roxy122
-13

Do kitu, tamto było lepsze !

Odpowiedz na ten komentarz

Nieznajomaa07 2013-10-05 18:51:20

+19
hera098
Alisson22
sentimental
-21
Sabina1806

No podoba się ! :)

Odpowiedz na ten komentarz

typowyOn 2013-10-04 15:31:00

+19
hera098
Roxy122
blackfore...
-15

Tamto lepsze :D

Odpowiedz na ten komentarz

mysiaa39 2013-10-04 19:25:54

+18
Nieogarnięta
blackfore...
kruk90
Sabina1806
-17

Szczerze mówiąc byłam przyzwyczajona do poprzedniej, więc na razie trudno przyzwyczaić mi się do tej nowej. Nie uważam, że jest zła, ale jest kilka rzeczy, które mnie rażą. Przede wszystkim ten ogromny napis na stronie głównej "Szukasz odpowiedzi na swoje pytania?". Moim zdaniem jest on zbędny, a jeśli już musi być to przydałoby się, by był mniejszej czcionki. Dużo mniejszej.
Drugą rzeczą, która mi się nie podoba jest ten pomarańczowy pasek, znajdujący się pod wyżej wymienionym napisem. Wystarczyłoby, by tak jak wcześniej był mały pasek, w którym można zacząć wpisywać swoje pytanie. Nic więcej. A już na pewno nie taki pasek. Ten odnośnik do forum mógłby być w innym miejscu i na innym kolorze. Nie podoba mi się także fotografia dziewczyny i chłopaka, owszem - zdjęcie być może, ale nie tak duże.
Przez wyróżnianie się tych wspomnianych elementów takie rzeczy jak np. "Skrzynka", "Profil" stają się mniej widoczne, mogłyby one być bardziej na środku i bardziej pogrubioną czcionką, gdyż przy kolorystyce większych odnośników są trudne do zauważenia.
Szkoda też, że odnośnik do forum zniknął z tego małego menu pod avaterm. Teraz nie można wejść na forum bezpośrednio ze swojego profilu, trzeba wracać na stronę główną i dopiero wtedy wykonać ten krok.
Nie podoba mi się też to, że teraz na profilu pod odpowiedziami i pytaniami pojawia się tło użytkownika.
I odnośnik to strony na facebooku też wydaje mi się zbędny.
To tyle rzeczy, które po kilkunastu minutach przybywania tutaj udało mi się zauważyć.

Odpowiedz na ten komentarz

SoS 2013-10-04 15:01:34

+18
Galakta
sentimental
jednorozc...
-18
blackfore...
Ludlego
Sabina1806
IInteresu...

Polakowi nie dogodzisz...
Mnie tam się podoba chociaż mam wrażenie iż wszelakie informacje na niej zawarte aktualnie zrobiły się mniej czytelne poprzez wrażenie "ogólnego ścisku". Kwestia przyzwyczajenia myślę :-)
Profil userów na +

@IInteresujacy - Nie dziw się że twoje opinie nie są brane pod uwagę choćby z tego względu iż Twoja odpowiedź po za faktem iż jasno wyrażasz swoje zdanie nic więcej do tematu nie wnosi. Żale zostaw dla siebie ew poczekaj z nimi uprzednio przedstawiając swoje pomysły, zyskując poparcie wśród innych użytkowników :-). Prościej ponarzekać niżeli wpaść na innowacyjny pomysł.
Pozdrawiam

Odpowiedz na ten komentarz

Tao 2013-10-04 15:35:10

+18
cynamonowa13
Galakta
sentimental
-14

Jest całkiem niezłe. Dobra robota, że wreszcie ją zmieniliście, bo stara wydawała mi się straszna. Ta jest w miarę czytelna, jednak nadal nie wysłuchaliście naszej prośby. "wyciemnić tło, zrobić jasne literki, bo oczy się męczą, jeżeli trochę dłużej sie tutaj posiedzi". Miło, że scentralizowaliście dostępne opcje, ale niestety u mnie jest błąd. Podczas wyboru przycisku tak/nie (głosowanie,jeżeli ktoś nie chwycił) jest bardzo niewielką różnicę wysokości. Oddalcie je trochę od siebie i będzie ok :)

Odpowiedz na ten komentarz

huehuehue5 2013-10-13 00:02:10

+18
marzyciel...
blackfore...
Sabina1806
-11

Nie czuje się dobrze w tej szacie graficznej... Zmieńcie ją na starą i zmiany wprowadzajcie PO MAŁU! A nie z dnia na dzień... Odechciewa mi się tu wchodzic bo, nie przyjemnie sie tu zrobiło tak chłodno... Zadajcie pytania jak nowa szata nam sie podoba czy cokolwiek a i tak z naszym zdaniem sie nie liczycie. Bez sensu...-.-

Odpowiedz na ten komentarz

rudaa33 2013-10-05 16:01:45

+18
blackfore...
Roxy122
AgnessPri...
-22
Alisson22

Nie podoba mi się too, poprzednia szata graficzna była przyjemna, a ta mi przypomina portal randkowy i jest "oschła" Tamta było kolorowa, w sam raz dla dla młodziezy z problemami..

Odpowiedz na ten komentarz

AgnessPrincess 2013-10-05 08:34:07

+18
Roxy122
Nieogarnięta
blackfore...
-14

Nie dzialaja polskie znaki na telefonie a miedzy nimi jest przerwa .. moze musielibyscie zrobic mobilna wersje serwisu.. duzo osob korzysta z tej strony przez telefon.. nie zapomnijcie o tym..

Odpowiedz na ten komentarz

huehuehue5 2013-10-07 21:37:47

+18
marzyciel...
majgash
Roxy122
-16

wcześniejsza była zdecydowanie lepsza, ogarniałam ją a teraz? nic kompletnie ;c

Odpowiedz na ten komentarz

blackforeststories 2013-10-11 17:29:07

+18
69Wamp69
marzyciel...
hera098
saphira
-12

Jakaż to demokracja. 70% i dalej ta sama szata. :P

Odpowiedz na ten komentarz

ogaar 2013-10-05 19:41:25

+18
hera098
izi31
blackfore...
Roxy122
-21
Alisson22

Stara wersja o wiele lepsza.

Odpowiedz na ten komentarz

ktostamjest 2013-10-12 10:29:25

+18
Sabina1806
marzyciel...
hera098
-13

Tragiczne kolory...

Odpowiedz na ten komentarz

skasowany 2013-10-04 15:52:45

+18
Ludlego
Nieogarnięta
Roxy122
blackfore...
-13

Jest okropna.

Odpowiedz na ten komentarz

derrapes 2013-10-04 20:15:53

+17
Alisson22
-15
Sabina1806

http://dojrzewamy.pl/forum/temat/354/nowa-szata-graficzna--uwagi
Tutaj znajdziecie screeny jak to wygląda u mnie. W razie różnic podajcie co jest inaczej oraz na jakiej przeglądarce.

Odpowiedz na ten komentarz

wiolka728 2013-10-13 17:00:28

+17
marzyciel...
-11

Fajne ale zmieńce kolory bo jest nieczytelnie ;d I mniej reklam bo próbując wyłączyć jedną która się pojawia na środku strony klikam przez przypadek w drugą o.O

Odpowiedz na ten komentarz

davajdavaj 2013-10-06 22:55:45

+17
marzyciel...
Sabina1806
Roxy122
-20
Smoulder

stara mi się bardziej podobała.
Tą skórkę to robił jakiś amator? bo nie uwierzę że to profesjonalista!

Odpowiedz na ten komentarz

zinn 2013-10-10 21:56:47

+17
marzyciel...
-14

Nowa szata podoba się, ładne przyciski i wg jednak białe tło razi.. Przydałby się jakiś ciepły kolor.

Odpowiedz na ten komentarz

alwaro 2013-10-04 21:55:30

+17
AgnessPri...
Nieogarnięta
sentimental
-15
Ludlego

Mi tam się podoba, ale gdzie jest forum? Teraz w miejscu gdzie było forum jest opcja "pomoc online'

Odpowiedz na ten komentarz

ImannyOne 2013-10-13 16:29:52

+17
marzyciel...
-11

Nie powala na kolana, ale źle też nie jest.

NOT BAD.

Odpowiedz na ten komentarz

MlecznySzejk 2013-10-04 16:03:24

+17
Ludlego
Nieogarnięta
Roxy122
blackfore...
-16

nie podoba mi się. ;xxxx

Odpowiedz na ten komentarz

blackforeststories 2013-10-04 15:24:56

+16
Ludlego
Roxy122
Sabina1806
-15

Ja również wolę tamtą... Na komputerze to jeszcze wygląda w miarę normalnie, a zważywszy na to, iż ja przebywam tutaj głównie na telefonie... Wygląda to tragicznie i zbyt długo się wczytuje. Jak dla mnie ta szata graficzna jest trochę przesadzona takimi zbędnymi "bajerami". Nie lubię takiej nowoczesności. Nie wiem po co zmieniać szatę, skoro nie wymagała ona zmiany. Tak samo te rangi... Po co te zmiany? Komuś to przeszkadzało? Nie sądzę... Eh, podsumowując, jeśli większości się podoba to może zostać, aczkolwiek ja nie jestem za tą decyzją.

Odpowiedz na ten komentarz

majgash 2013-10-12 00:31:15

+16
marzyciel...
saphira
aniołekzr...
-18
Nihilin

Teraz czuję się tu strasznie nieswojo. Dziwnie ogólnie. Wcześniej było lepiej i tak przytulnie jakby, ciepło, itd. A teraz jakby ktoś nasrał na kartkę papieru od drukarki ;d

Odpowiedz na ten komentarz

lalunia4926 2013-10-16 11:41:31

+16
marzyciel...
-12

stara była o wiele lepsza wg mnie kolorki lepsze zdecydowanie xd

Odpowiedz na ten komentarz

sentimental 2013-10-04 13:45:10

+16
jednorozc...
-20
hera098
Ludlego

Dla mnie jest OK.

Odpowiedz na ten komentarz

chlopak124 2013-11-07 15:25:52

+15
Sabina1806
-13

Dla znacznej większości z nas podobała się stara szata graficzna strony, a i tak dalej jest nowa.. Chciałem zmiany tytułu z Dojrzewamy.pl-portal młodych kobiet, na chociaż taki jak jest na fb "(...)strona polskich nastolatków ;)", to otrzymałem oczywiście odpowiedź, także negatywną.. . Wprowadzenie możliwości usunięcia kont użytkowników to góra pół godziny pracy, co ułatwiłoby pracę wszystkim moderatorom (kiedyś także była o tym dyskusja), ale oczywiście takiej możliwości też nie mamy (zawieszenie to nie usunięcie, nasze dane pozostają dalej w bazie danych). Na tym portalu jest taka demokracja jak za czasów państw totalitarnych. Czegokolwiek nie powiemy i tak administracja zawsze będzie miała rację i trzeba niestety się do tego przychylić :) . Pozdrawiam :) .

Odpowiedz na ten komentarz

Solange1123 2013-10-04 23:23:16

+15
AgnessPri...
-15

@Roxy122 to nie jest całkowity ten wygląd. Zrób ctrl+f5 i wtedy zobaczysz prawdziwe oblicze tego Serwisu. W jednej odpowiedzi dałam screen'a, więc możesz zobaczyć, jak to wygląda :)

Odpowiedz na ten komentarz

Informatyk 2013-10-04 21:52:48

+15
Ludlego
blackfore...
-14

U mnie na mozilli się rozwala wszystko. Schrzaniliście coś w stylach CSS. Możliwe, że nieodpowiednia szerokość strony...

Odpowiedz na ten komentarz

AgnessPrincess 2013-10-05 15:47:09

Teraz dziala. Polskie znaki sa:) zdjecie I pomysl z nim nie bylo najgorsze no ale moze troszke w mnoejszym formacie ono..?

Odpowiedz na ten komentarz

marotka1998 2013-10-08 16:04:38

+15
marzyciel...
-13

Jak się już człowiek przyzwyczai to fajna :) Na początku wolałam tamtą ale teraz myślę, że ta jest w porządku.

Odpowiedz na ten komentarz

Galakta 2013-10-04 21:33:23

+15
sentimental
-14
Ludlego

Ta jest w porządku,ale najważniejsze co tu było i jest do zmiany to tło . Znacznie lepsze byłoby ciemniejsze .

Odpowiedz na ten komentarz

Roxy122 2013-10-04 23:02:24

+15
AgnessPri...
-15

Nie dodał się załącznik w poprzedniej odpowiedzi.

Odpowiedz na ten komentarz

pomocna0jola 2013-10-13 14:59:22

+15
marzyciel...
-11

nie to jest straszne

Odpowiedz na ten komentarz

Ania1715 2013-10-11 16:09:11

+15
marzyciel...
-13

Nawet jest ok...

Odpowiedz na ten komentarz

Tao 2013-10-07 19:46:29

+14
marzyciel...
Wredotaaa
-17

Polacy... Jak nie zrobisz, to i tak będą narzekać. Zróbcie może jakiś mały konkurs (np z nagrodą punktową) następnie wybierzcie najlepsze 20 waszym zdaniem i z tych 20 pozwólcie wybrać użytkownikom. Niech się wybredni ludzie wykażą :)
taki konkurs nie powinien być dla was problemem hm?

Odpowiedz na ten komentarz

Priix3 2013-10-04 20:55:39

+14
blackfore...
-23
Sabina1806
Roxy122
sentimental
Alisson22
jednorozc...

Bez komentarza. Teraz dla mnie nie jest przejrzyście, nie wiem gdzie klikać, żeby znaleźć się na stronie główną, nie da się wejść w zakładkę np: "Szukaj użytkowników". Jestem zmuszona usunąć konto. Żegnajcie.

Odpowiedz na ten komentarz

Kokaina69 2013-10-08 11:08:39

+14
marzyciel...
-13

Mi sie bardzo podoba , i taki bardziej kolorowy niz poprzedni.
Poprzedni wyglad strony byl taki ponury i nie kolorowy. Ten jest Git ;)

Odpowiedz na ten komentarz

AgnessPrincess 2013-10-05 13:50:39

Strona dziala lepiej nie ma juz pustek ale nadal nie widze polskich znakow bedac na telefonie. Strona laduje sie troche wolno..

Odpowiedz na ten komentarz

Solange1123 2013-10-04 21:28:10

@Mariolcia9619

W załączniku masz pokazane, gdzie możesz wpisać swoje pytanie.

Odpowiedz na ten komentarz

skasowany 2013-10-05 20:44:44

Podoba, ale zmieńcie jeszcze grafikę forum, bo jest mega nieczytelne. :)

Odpowiedz na ten komentarz

Mamotka14 2013-10-04 14:17:17

-19
hera098
Ludlego
Sabina1806

Ta jest spoko

Odpowiedz na ten komentarz

Mariolcia9619 2013-10-04 21:19:17

Gdzie to pole na stronie głownej, gdzie można było bezpośrednio wpisać swoje pytanie?

Odpowiedz na ten komentarz

AgnessPrincess 2013-10-05 14:32:08

Maam kilka ale najczesciej jestem na Vodafone 858.

Odpowiedz na ten komentarz
Zaloguj się by móc dodać komentarz.





Twoja przeglądarka
blokuje reklamy


Drogi użytkowniku,
Dziękujemy Ci że nadal nas odwiedzasz. Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie. Dzięki odblokowaniu adblocka jesteśmy w stanie nadal funkcjonować i pomagać naszej społeczności.

Dzięki za wsparcie!

To okno zostanie zakmięte za 10 sek