jestem dziewczyna mam 13 lat, bardzo sie poce i...

potrzebuje pomocy z tym poce sie glownie pod pachami (ale jak kazdy) w okolicy rowka i troche nad rowkiem . Na wf w legginsach widac taka plame potu w miejscu rowka. Nawet moja kumpela sie ze mnie wtedy smiala i kilka innych osob tez. Prosze pomozcie to dla mnie bardzo wazne....

Odpowiedź

ODPOWIEDZI (3)

chwilę temu

aniołekzrozkami 2013-10-30 19:17:03

Etiaxil - pod pachy
co 3-5 dni się używa, nie pocisz się, kosztuje 60 zł, tylko w jednej aptece jest za 30, ale nie wiem jak się nazywa, bo tam jest jakieś dofinansowanie czy coś ;)

Na wf używaj czarnych leginsów, ale nie takich obcisłych i gładkich, tylko te takie troszkę cieplejsze, nie wiem jak to nazwać, ale na giełdzie je kupisz wszędzie. Chodzi mi o takie z ocieplaczem (tzn. nie ocieplane, ale takie cieplejsze).
Na nich nic nie powinno być widać ;)

Mam nadzieję, że chociaż po części rozumiesz o jakie leginsy mi chodzi.

Odpowiedz na ten komentarz

spoxkler 2013-11-01 12:27:52

jeśli zwykłe antyperspiranty ze sklepu nie pomagają to ze względu na wiek radziłbym wizytę u lekarza. dobór blokera na własną rękę nie jest najlepszym rozwiązaniem w tym wieku w okresie dojrzewania,dlatego lepiej to skonsultować z lekarzem.

Odpowiedz na ten komentarz

cebulka1528 2013-10-30 19:16:23

czesc nie przejmuj się tak musi być ...dorastasz z wiekiem to przejdzie jeśli to genetyczne to pozostanie i wtedy polecam bloker z ziaji lub wizyte u dermatologa

Powodzenia :)

Odpowiedz na ten komentarz
Zaloguj się by móc dodać komentarz.