Zaloguj się✗ Zamknij
jestem dziewczyna mam 13 lat, bardzo sie poce i...
potrzebuje pomocy z tym poce sie glownie pod pachami (ale jak kazdy) w okolicy rowka i troche nad rowkiem . Na wf w legginsach widac taka plame potu w miejscu rowka. Nawet moja kumpela sie ze mnie wtedy smiala i kilka innych osob tez. Prosze pomozcie to dla mnie bardzo wazne....
ODPOWIEDZI (3)
chwilę temu
aniołekzrozkami 2013-10-30 19:17:03
Etiaxil - pod pachy
co 3-5 dni się używa, nie pocisz się, kosztuje 60 zł, tylko w jednej aptece jest za 30, ale nie wiem jak się nazywa, bo tam jest jakieś dofinansowanie czy coś ;)
Na wf używaj czarnych leginsów, ale nie takich obcisłych i gładkich, tylko te takie troszkę cieplejsze, nie wiem jak to nazwać, ale na giełdzie je kupisz wszędzie. Chodzi mi o takie z ocieplaczem (tzn. nie ocieplane, ale takie cieplejsze).
Na nich nic nie powinno być widać ;)
Mam nadzieję, że chociaż po części rozumiesz o jakie leginsy mi chodzi.
spoxkler 2013-11-01 12:27:52
jeśli zwykłe antyperspiranty ze sklepu nie pomagają to ze względu na wiek radziłbym wizytę u lekarza. dobór blokera na własną rękę nie jest najlepszym rozwiązaniem w tym wieku w okresie dojrzewania,dlatego lepiej to skonsultować z lekarzem.
Odpowiedz na ten komentarzcebulka1528 2013-10-30 19:16:23
czesc nie przejmuj się tak musi być ...dorastasz z wiekiem to przejdzie jeśli to genetyczne to pozostanie i wtedy polecam bloker z ziaji lub wizyte u dermatologa
Powodzenia :)