Jaki polecasz napój izotoniczny ?

Odpowiedź

ODPOWIEDZI (6)

chwilę temu

sarmanta 2013-11-04 21:37:00

OSHEE - bo jest tani w tesco, np teraz dwie butle 0,7 kosztuja 3 zeta

Odpowiedz na ten komentarz

IInteresujacy 2013-11-05 07:35:28

cisowianka ;D

Odpowiedz na ten komentarz

~adasko 2013-11-05 01:09:15

-11
Sabina1806

Nie pij tego bo to nic nie daje pzdro . ; 3

Odpowiedz na ten komentarz

skasowany 2013-11-04 21:25:16

Powerade. ( pałejrejd ) czy jak to sie tam pisze

Odpowiedz na ten komentarz

Azerate218 2013-11-04 22:33:15

0.9% NaCl.

Odpowiedz na ten komentarz

Ilona777 2013-11-05 19:09:50

- 1-2 cytryny

- duża łyżka miodu

- szczypta soli

- 0,5l wody (najlepiej zimna lub letnia, niegorąca)

Odpowiedz na ten komentarz
Zaloguj się by móc dodać komentarz.