OCEŃCIE WIERSZ MÓJ !! ,,POKUTA ,, Jestem...

tu , jestem wszędzie , idę
Wokół tłumy ludzi , brud miasta wylewający się na nas
Niczym grzech spływający za nasze czyny , idę ..
Czuje coś , nie wiem , nie chce wiedzieć , czuje

Tak wcześnie ? Nie zasłużyłem na to ..
Tłok , coraz większy tłok
Widzę je , widzę oczy , ten wzrok przerażający
Uciekać ? To nie ta droga , Z tąd nie ma ucieczki

Boję się , chce drugą szanse ! Słyszysz ?
Jesteś tam , to twoja wina , Teraz Cb nie ma
Nigdy nie było . Pomóż mi proszee !
Zwariuje ..

Kroki , bliżej dalej , dochodzą mnie słuchy , szepty
Pchnięty wiatrem może gdzieś spadne , uciekne
To nie możliwe , Czuje twój oddech na policzkach

Idziesz po mnie , wysłanniku , idziesz
Chcesz mnie , pragniesz mnie !! Rozumiesz ?!
Ja już skończyłem swoją przygodę , nie zmienie czasu
Miasto grzeszników chce mnie przygarnąć ..

Zabłądziełem , nic nie zmienie , usłysz mnie ??
Nie lekceważ mnie , psychoza moja Matko

W końcu , właśnie teraz , weź mnie , widzę Cię
Już tak dłużej nie mogę , jesteś , podejdź
Wybaw mnie ..
Wiem że ci ciężko , mi również


Pamiętaj byłem tu , byłem wszędzie ...

Tematy: wiersz
Odpowiedź

ODPOWIEDZI (5)

chwilę temu

Solange1123 2014-01-16 16:52:00

-96
Diavolo

Popraw błędy.
Wiem, jakie emocje chcesz przez to wykazać, jednak musisz jeszcze to dopracować. Trochę tak jakby w tym krążysz. Dobry kierunek, ale jednak wybić się nie możesz. Czyli ogólnie powiem Ci, że szału nie ma, ale po dopracowaniu może on się pojawić.
Pozdrawiam.

Odpowiedz na ten komentarz

Diavolo Solange1123 2016-04-05 16:50:27

Moim zdaniem dobrze, że nie opisał wszystkich emocji "czarno na białym"- dzięki temu wiersz nie jest nudny, a dzięki temu nabiera pewnej tajemniczości.

Odpowiedz na ten komentarz

jogobeLLA4ever 2014-01-16 22:00:38

Fajnie. Hm,nawet bardzo w sumie. Wygląda jak pisany cały na raz ale to dobrze,pokazuje proste emocje,a nie przemyślane i przerysowane. W zasadzie brzmi jak początek jakiejś powieści grozy ;P

Odpowiedz na ten komentarz

hipolit21000 2014-01-16 15:44:31

+122
donmatis2
-87

Mi się podoba i to bardzo.Naprawdę dla mnie ładny,wywołujący emocje,uczucia

Odpowiedz na ten komentarz

Diavolo 2016-04-05 16:48:36

Witam :)
Sama piszę wiersze, a to mi się bardzo podoba; fajny rytm, dobrze wywersowane. Może przekaz jest nieco zbyt zaowalowany, ale to dobrze- można go interpretować na wiele sposobów. Mi, osobiście, bardzo się podoba i myślę, że jeśli będziesz to kontynuować, to masz szansę wydać tomik, który będzie się naprawdę bardzo dobrze sprzedawał :)

Odpowiedz na ten komentarz
Zaloguj się by móc dodać komentarz.





Twoja przeglądarka
blokuje reklamy


Drogi użytkowniku,
Dziękujemy Ci że nadal nas odwiedzasz. Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie. Dzięki odblokowaniu adblocka jesteśmy w stanie nadal funkcjonować i pomagać naszej społeczności.

Dzięki za wsparcie!

To okno zostanie zakmięte za 10 sek