Zaloguj się✗ Zamknij
OCEŃCIE WIERSZ MÓJ !! ,,POKUTA ,, Jestem...
tu , jestem wszędzie , idę
Wokół tłumy ludzi , brud miasta wylewający się na nas
Niczym grzech spływający za nasze czyny , idę ..
Czuje coś , nie wiem , nie chce wiedzieć , czuje
Tak wcześnie ? Nie zasłużyłem na to ..
Tłok , coraz większy tłok
Widzę je , widzę oczy , ten wzrok przerażający
Uciekać ? To nie ta droga , Z tąd nie ma ucieczki
Boję się , chce drugą szanse ! Słyszysz ?
Jesteś tam , to twoja wina , Teraz Cb nie ma
Nigdy nie było . Pomóż mi proszee !
Zwariuje ..
Kroki , bliżej dalej , dochodzą mnie słuchy , szepty
Pchnięty wiatrem może gdzieś spadne , uciekne
To nie możliwe , Czuje twój oddech na policzkach
Idziesz po mnie , wysłanniku , idziesz
Chcesz mnie , pragniesz mnie !! Rozumiesz ?!
Ja już skończyłem swoją przygodę , nie zmienie czasu
Miasto grzeszników chce mnie przygarnąć ..
Zabłądziełem , nic nie zmienie , usłysz mnie ??
Nie lekceważ mnie , psychoza moja Matko
W końcu , właśnie teraz , weź mnie , widzę Cię
Już tak dłużej nie mogę , jesteś , podejdź
Wybaw mnie ..
Wiem że ci ciężko , mi również
Pamiętaj byłem tu , byłem wszędzie ...
ODPOWIEDZI (5)
chwilę temu
Solange1123 2014-01-16 16:52:00
Popraw błędy.
Wiem, jakie emocje chcesz przez to wykazać, jednak musisz jeszcze to dopracować. Trochę tak jakby w tym krążysz. Dobry kierunek, ale jednak wybić się nie możesz. Czyli ogólnie powiem Ci, że szału nie ma, ale po dopracowaniu może on się pojawić.
Pozdrawiam.
Diavolo Solange1123 2016-04-05 16:50:27
Moim zdaniem dobrze, że nie opisał wszystkich emocji "czarno na białym"- dzięki temu wiersz nie jest nudny, a dzięki temu nabiera pewnej tajemniczości.
Odpowiedz na ten komentarzjogobeLLA4ever 2014-01-16 22:00:38
Fajnie. Hm,nawet bardzo w sumie. Wygląda jak pisany cały na raz ale to dobrze,pokazuje proste emocje,a nie przemyślane i przerysowane. W zasadzie brzmi jak początek jakiejś powieści grozy ;P
Odpowiedz na ten komentarzhipolit21000 2014-01-16 15:44:31
Mi się podoba i to bardzo.Naprawdę dla mnie ładny,wywołujący emocje,uczucia
Odpowiedz na ten komentarzDiavolo 2016-04-05 16:48:36
Witam :)
Sama piszę wiersze, a to mi się bardzo podoba; fajny rytm, dobrze wywersowane. Może przekaz jest nieco zbyt zaowalowany, ale to dobrze- można go interpretować na wiele sposobów. Mi, osobiście, bardzo się podoba i myślę, że jeśli będziesz to kontynuować, to masz szansę wydać tomik, który będzie się naprawdę bardzo dobrze sprzedawał :)