Od jakiegos czasu mam takie problemy.... ze...

wszystko wokol sie mnie zmienia. Moje kolezanki mnie olewaja na przerwach. Siedze sama glownie slucham sobie muzyki. Moja przyjaciolka gada tylko ze swoim bylym i sie dziwi ze jestem smutna jak nie mam z kim rozmawiac. Po prostu potrzebuje sie komus wygadac a boje sie ze mnie wysmieje. Chcialabym z kims popisac najlepiej roczniki 1999-2000 z Płocka. Prosze piszcie....pomozcie mi..... :(

Odpowiedź

ODPOWIEDZI (1)

chwilę temu

tal19 2014-01-17 11:05:04

Nie jestem z Płocka, ani nie jestem z tego rocznika który podajesz.. ale może jakoś Ci pomogę. Więc jesli będziesz miala ochote to napisz na Gadu ; )
46321866

Odpowiedz na ten komentarz
Zaloguj się by móc dodać komentarz.