Witam wszystkich Uczęszczam do II klasy liceum ...

i mam problem z pewną dziewczyna...
Jest ona nieśmiała może bardziej mało mowna .. I zarywalem do niej pierwsze wydawała się troszkę zainteresowana ale teraz mnie olewa wgl siedzi i nie gada z nikim ja nie mam z nią wspólnego tematu a gdy piszę na Facebooku to ciężko rozmowę rozkręcić.. Wcześniej pojechaliśmy na pizze czy coś a teraz mówi ze nie ma humoru .. Co zrobić w razie czego odp na pytania

Odpowiedź

KOMENTARZE (2) / ODPOWIEDZI (0)

chwilę temu

JustCzlowiek 2014-09-28 22:39:43

Jak dziewczyna nie ma chęci to jej nie przekonasz. Możesz dalej próbować delikatnie się starać o nią, aczkolwiek przy braku jej reakcji poleciłbym odpuszczenie celem uniknięcia bolesnego rozczarowania.

Odpowiedz na ten komentarz

juliakolanek 2015-07-02 10:46:36

Wyznaj jej co czujesz

Odpowiedz na ten komentarz
Zaloguj się by móc dodać komentarz.