Jak często organizujecie jakieś domówki lub...

chodzicie na imprezy ze znajomymi? Lubicie to?

Odpowiedź

NAJLEPSZA ODPOWIEDŹ

AdaaxD 2015-01-02 22:42:55

+31
trat
hera098
-18

Nie organizuje domówek,a jak już chodzę to tylko do tych najbliższych przyjaciół.
Bo nie mam znajomych,mam przyjaciół. I lubię spędzać z nimi czas nawet wtedy gdy mielibyśmy siedzieć obok siebie i się nie odzywać. Ze znajomymi już tak nie,w gronie najbliższych mi dobrze.

Odpowiedz na ten komentarz

ODPOWIEDZI (9)

chwilę temu

Blackspirit 2015-01-02 23:25:09

+33
trat
hera098
jednorozc...
Huehueh
tomgre
-23

Nigdy, znam lepsze sposoby spędzania czasu niż picie z bandą idiotów.

Odpowiedz na ten komentarz

AdaaxD 2015-01-02 22:42:55

+31
trat
hera098
-18

Nie organizuje domówek,a jak już chodzę to tylko do tych najbliższych przyjaciół.
Bo nie mam znajomych,mam przyjaciół. I lubię spędzać z nimi czas nawet wtedy gdy mielibyśmy siedzieć obok siebie i się nie odzywać. Ze znajomymi już tak nie,w gronie najbliższych mi dobrze.

Odpowiedz na ten komentarz

Cycu96 2015-01-03 13:23:19

+28
trat
hera098
-17

Domówek nie organizuję, bo nie mam do tego warunków. Rzadko na nie chodzę, tylko jak jest jakaś specjalna okazja, o wiele bardziej wolę coś w stylu barbecue, grill na świeżym powietrzu, słoneczko ;) Do klubu pójdę może raz na rok, jak ktoś mnie siłą zaciągnie, ewentualnie mamy ze znajomymi jeden, jedyny nasz ulubiony, klimatyczny pub na mieście. To tam jestem skłonna chodzić nieco częściej ;)

Odpowiedz na ten komentarz

Deremyth 2015-01-03 09:32:05

+26
trat
hera098
-22

Nie organizuję i nie chodzę. Lubię spotkać się z przyjaciółmi na mieście lub po prostu razem obejrzeć jakiś film.

Odpowiedz na ten komentarz

mysiaa39 2015-01-03 11:38:33

+26
trat
hera098
-27

Nie lubię, dlatego nie chodzę, a już tym bardziej nie organizuję. Ze znajomymi spędzam czas w innym sposób.

Odpowiedz na ten komentarz

pysiaa4 2015-01-02 22:54:16

+23
trat
AdaaxD
-27

Robię imprezy jak jest jakaś okazja np moje urodziny ale tak bez okazji to nie ale chodzić do kogoś to mogę nawet i bez okazji :)

Odpowiedz na ten komentarz

hera098 2015-01-03 18:12:39

+22
trat
-26

Nie organizuję ani nie chodzę :)

Odpowiedz na ten komentarz

jednorozcesawsrodnas 2015-01-02 23:59:27

+21
hera098
-24

nie organizuję domówek i nie uczęszczam na domowki, bo mnie to najzwyczajniej nie kręci. Wolę iść z kolezankami do kina czy na zwykle piwo, niż robić komuś czy sobie z chaty smietnisko... tak jak to bywa na tych waszych domówkach, pod nieobecność rodziców

Odpowiedz na ten komentarz

Hidero 2015-01-03 12:32:49

+20
trat
hera098
-27

Praktycznie wcale. Preferuję spotkania na świeżym powietrzu.

Odpowiedz na ten komentarz
Zaloguj się by móc dodać komentarz.





Twoja przeglądarka
blokuje reklamy


Drogi użytkowniku,
Dziękujemy Ci że nadal nas odwiedzasz. Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie. Dzięki odblokowaniu adblocka jesteśmy w stanie nadal funkcjonować i pomagać naszej społeczności.

Dzięki za wsparcie!

To okno zostanie zakmięte za 10 sek