Zaloguj się✗ Zamknij
Jak często organizujecie jakieś domówki lub...
chodzicie na imprezy ze znajomymi? Lubicie to?
NAJLEPSZA ODPOWIEDŹ
AdaaxD 2015-01-02 22:42:55
Nie organizuje domówek,a jak już chodzę to tylko do tych najbliższych przyjaciół.
Bo nie mam znajomych,mam przyjaciół. I lubię spędzać z nimi czas nawet wtedy gdy mielibyśmy siedzieć obok siebie i się nie odzywać. Ze znajomymi już tak nie,w gronie najbliższych mi dobrze.
ODPOWIEDZI (9)
chwilę temu
Blackspirit 2015-01-02 23:25:09
Nigdy, znam lepsze sposoby spędzania czasu niż picie z bandą idiotów.
Odpowiedz na ten komentarzAdaaxD 2015-01-02 22:42:55
Nie organizuje domówek,a jak już chodzę to tylko do tych najbliższych przyjaciół.
Bo nie mam znajomych,mam przyjaciół. I lubię spędzać z nimi czas nawet wtedy gdy mielibyśmy siedzieć obok siebie i się nie odzywać. Ze znajomymi już tak nie,w gronie najbliższych mi dobrze.
Cycu96 2015-01-03 13:23:19
Domówek nie organizuję, bo nie mam do tego warunków. Rzadko na nie chodzę, tylko jak jest jakaś specjalna okazja, o wiele bardziej wolę coś w stylu barbecue, grill na świeżym powietrzu, słoneczko ;) Do klubu pójdę może raz na rok, jak ktoś mnie siłą zaciągnie, ewentualnie mamy ze znajomymi jeden, jedyny nasz ulubiony, klimatyczny pub na mieście. To tam jestem skłonna chodzić nieco częściej ;)
Odpowiedz na ten komentarzjednorozcesawsrodnas 2015-01-02 23:59:27
nie organizuję domówek i nie uczęszczam na domowki, bo mnie to najzwyczajniej nie kręci. Wolę iść z kolezankami do kina czy na zwykle piwo, niż robić komuś czy sobie z chaty smietnisko... tak jak to bywa na tych waszych domówkach, pod nieobecność rodziców
Odpowiedz na ten komentarz