Zaloguj się✗ Zamknij
Czesc ;D mam troche dziwne i zboczone pytanie ale...
licze na madre odpowiedzi ;] A wiec pytanie brzmi : Mam 12 lat, i czy jak Zlapie dziewczyne za posladki ( ale tak, zeby wygladalo to jakbym zrobil to przypadkiem ) to czy ona wtedy nie pomysli sobie ze jestem jakis chory albo zboczony czy cos czy nic sobie nie pomysli ?
ODPOWIEDZI (13)
chwilę temu
asieńka09090 2015-03-21 10:03:55
Yyy lepiej nie łapać XD bo klepnąć to można przez przypadek ale łapać czy złapać to chyba z premedytacją się robi. Nie lepiej do niej zagadać albo oczko puścić?
Odpowiedz na ten komentarzKaaroleq123 asieńka09090 2015-03-21 13:03:08
W sumie Masz racje :) Dziekuje za odpowiedz, Pozdrawiam
Odpowiedz na ten komentarzjednorozcesawsrodnas asieńka09090 2015-03-21 12:02:56
obawiam się, że on po prostu chce sobie pomacać tyłki koleżanek, a nie do nich zarywać -.-
Odpowiedz na ten komentarzadzc 2015-03-20 18:21:19
Kolego pomyśli i wiele osób coś sobie pomyślało patrząc jakie zadajesz pytania i jakich odpowiedzi udzielasz. Miałem coś Ci napisać, ale powiem Ci tylko tylko daj sobie z tym spokój z klepaniem jak i z sexem
Odpowiedz na ten komentarzKaaroleq123 TeaGreen 2015-03-21 13:02:10
Obmacywal ? Zadalem tylko pytanie zeby wiedziec lepiej w przyszlosci :) P.S twoja nazwa do ciebie pasuje "TeaIdiotka" :)
Odpowiedz na ten komentarzjednorozcesawsrodnas damiann51 2015-03-21 12:01:50
Na pewno by się ucieszył z takiej nagrody :)
Odpowiedz na ten komentarzKaaroleq123 damiann51 2015-03-21 13:04:31
Przykro mi ze tak cie pokrzywdzili w dziecinstwie ;(
Odpowiedz na ten komentarzKaaroleq123 damiann51 2015-03-21 11:22:39
Aha, przykro mi ze ciebie tak pokrzywdzili w dziecinstwie
Odpowiedz na ten komentarznikita12898 2015-03-21 08:20:23
każda dziewczyna jest inna. jak chceszz zrobić coś takiego to lepiej tylkoją klepsnąć najwyżyj sie poskarży a ty będziesz wiedział czy było warto czy nie