Czesc ;D mam troche dziwne i zboczone pytanie ale...

licze na madre odpowiedzi ;] A wiec pytanie brzmi : Mam 12 lat, i czy jak Zlapie dziewczyne za posladki ( ale tak, zeby wygladalo to jakbym zrobil to przypadkiem ) to czy ona wtedy nie pomysli sobie ze jestem jakis chory albo zboczony czy cos czy nic sobie nie pomysli ?

Odpowiedź

ODPOWIEDZI (13)

chwilę temu

asieńka09090 2015-03-21 10:03:55

+28
Kaaroleq123
wiwix3
-12

Yyy lepiej nie łapać XD bo klepnąć to można przez przypadek ale łapać czy złapać to chyba z premedytacją się robi. Nie lepiej do niej zagadać albo oczko puścić?

Odpowiedz na ten komentarz

Kaaroleq123 asieńka09090 2015-03-21 13:03:08

+18
Kaaroleq123
-16

W sumie Masz racje :) Dziekuje za odpowiedz, Pozdrawiam

Odpowiedz na ten komentarz

jednorozcesawsrodnas asieńka09090 2015-03-21 12:02:56

+17
jednorozc...
TeaGreen
-15
Kaaroleq123

obawiam się, że on po prostu chce sobie pomacać tyłki koleżanek, a nie do nich zarywać -.-

Odpowiedz na ten komentarz

pikselx 2015-03-23 21:08:46

Jak można złapać przez przypadek za pośladki ? :D Chyba tak samo, jak ona później przez przypadek, zostawi Ci piątkę na twarzy ;) Dowcipniś z Ciebie ;)

Odpowiedz na ten komentarz

adzc 2015-03-20 18:21:19

+14
jednorozc...
TeaGreen
-20
pikselx
Kaaroleq123

Kolego pomyśli i wiele osób coś sobie pomyślało patrząc jakie zadajesz pytania i jakich odpowiedzi udzielasz. Miałem coś Ci napisać, ale powiem Ci tylko tylko daj sobie z tym spokój z klepaniem jak i z sexem

Odpowiedz na ten komentarz

TeaGreen adzc 2015-03-20 19:28:49

+15
pikselx
jednorozc...
-12
Kaaroleq123

Zminusował, bo on ma prawo! I to, że sam podkreśla iż pytanie jest zboczone - z pewnością nie wyjdzie na chorego czy zboczonego, kiedy będzie obmacywał dziewczyny.

Odpowiedz na ten komentarz

Kaaroleq123 TeaGreen 2015-03-21 13:02:10

Obmacywal ? Zadalem tylko pytanie zeby wiedziec lepiej w przyszlosci :) P.S twoja nazwa do ciebie pasuje "TeaIdiotka" :)

Odpowiedz na ten komentarz

damiann51 2015-03-20 23:19:45

+13
jednorozc...
TeaGreen
-10
Kaaroleq123

Mogą Cię wysłać pod opiekę kuratora i do domu dziecka.

Odpowiedz na ten komentarz

jednorozcesawsrodnas damiann51 2015-03-21 12:01:50

Na pewno by się ucieszył z takiej nagrody :)

Odpowiedz na ten komentarz

Kaaroleq123 damiann51 2015-03-21 13:04:31

Przykro mi ze tak cie pokrzywdzili w dziecinstwie ;(

Odpowiedz na ten komentarz

Kaaroleq123 damiann51 2015-03-21 11:22:39

+18
pikselx
Kaaroleq123
-16
jednorozc...
TeaGreen

Aha, przykro mi ze ciebie tak pokrzywdzili w dziecinstwie

Odpowiedz na ten komentarz

damiann51 Kaaroleq123 2015-03-25 00:21:22

+15
TeaGreen
-10

Czemu od razu w dzieciństwie?

Odpowiedz na ten komentarz

nikita12898 2015-03-21 08:20:23

+12
wiwix3
-25
pikselx

każda dziewczyna jest inna. jak chceszz zrobić coś takiego to lepiej tylkoją klepsnąć najwyżyj sie poskarży a ty będziesz wiedział czy było warto czy nie

Odpowiedz na ten komentarz
Zaloguj się by móc dodać komentarz.