Zaloguj się✗ Zamknij
ODPOWIEDZI (7)
chwilę temu
xyzjoljollsd 2015-04-18 11:08:44
Szczerze to smutne jest to jak czesto przywiazuja bardzo duza wage do jakis nieszkodliwych wykroczen etc. Ale jesli chodzi o cos powazniejszego gwalty, przemoc, narkotyki itd to rozkladaja bezsilnie rece. Ale potrafia fatygowac sie pol miasta, tylko po to zeby wcisnac komus mandat, za zle parkowanie :/ Dobrze ze sa, ale czasami to w ogole nie czuje ich obecnosci.
Odpowiedz na ten komentarzpikselx xyzjoljollsd 2015-04-19 01:18:58
Taka prawda, bo najważniejsze żeby im się statystyki zgadały...
Odpowiedz na ten komentarzpikselx 2015-04-19 01:30:22
Nie wiem o co pytasz ,czy o ludzi czy o policje instytucje. Instytucja chora a z ludźmi, rożnie, nie można generalizować, ale jak na razie daleko im do policji (instytucji) w innych krajach, tyle że jak się wchodzi do tak chorej instytucji, to nawet najlepszy potencjalnie człowiek, po roku staje się albo półgłówkiem albo mendą, albo włażąc miedzy wrony, albo kracze tak jak one, albo jest do odstrzału. Tu taka krótka popi sówka co może policjant, bo tak mu się wydaje, oczywiście nie ma tu nic przepisowego, bo przecież ich prawo nie obowiązuje ;) (czytać napisy, otwiera się tylko poprzez facebooka) https://www.facebook.com/M.Jak.Melanz/videos/vb.231397246876120/578182708915448/?type=2&theater
Odpowiedz na ten komentarz