co sądzicie o polskiej policji ?

Odpowiedź

ODPOWIEDZI (7)

chwilę temu

damiann51 2015-04-19 00:59:30

Nic do nich nie mam. Nigdy nie miałem z policją żadnych problemów i z reguły byli pomocni, a jak trzeba to reagowali właściwie. Może po prostu mam szczęście.

Odpowiedz na ten komentarz

MetalGirl 2015-04-18 08:49:38

Nie mam zdania i nieszczególnie mnie to obchodzi :)

Odpowiedz na ten komentarz

Mecia 2015-04-18 15:54:58

HWDP JP 100%. Tyle sądzę.

Odpowiedz na ten komentarz

damiann51 Mecia 2015-04-19 00:43:01

Idź do mamy wytrzeć nosek.

Odpowiedz na ten komentarz

xyzjoljollsd 2015-04-18 11:08:44

+17
pikselx
MetalGirl
-16

Szczerze to smutne jest to jak czesto przywiazuja bardzo duza wage do jakis nieszkodliwych wykroczen etc. Ale jesli chodzi o cos powazniejszego gwalty, przemoc, narkotyki itd to rozkladaja bezsilnie rece. Ale potrafia fatygowac sie pol miasta, tylko po to zeby wcisnac komus mandat, za zle parkowanie :/ Dobrze ze sa, ale czasami to w ogole nie czuje ich obecnosci.

Odpowiedz na ten komentarz

pikselx xyzjoljollsd 2015-04-19 01:18:58

Taka prawda, bo najważniejsze żeby im się statystyki zgadały...

Odpowiedz na ten komentarz

pikselx 2015-04-19 01:30:22

Nie wiem o co pytasz ,czy o ludzi czy o policje instytucje. Instytucja chora a z ludźmi, rożnie, nie można generalizować, ale jak na razie daleko im do policji (instytucji) w innych krajach, tyle że jak się wchodzi do tak chorej instytucji, to nawet najlepszy potencjalnie człowiek, po roku staje się albo półgłówkiem albo mendą, albo włażąc miedzy wrony, albo kracze tak jak one, albo jest do odstrzału. Tu taka krótka popi sówka co może policjant, bo tak mu się wydaje, oczywiście nie ma tu nic przepisowego, bo przecież ich prawo nie obowiązuje ;) (czytać napisy, otwiera się tylko poprzez facebooka) https://www.facebook.com/M.Jak.Melanz/videos/vb.231397246876120/578182708915448/?type=2&theater

Odpowiedz na ten komentarz
Zaloguj się by móc dodać komentarz.





Twoja przeglądarka
blokuje reklamy


Drogi użytkowniku,
Dziękujemy Ci że nadal nas odwiedzasz. Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie. Dzięki odblokowaniu adblocka jesteśmy w stanie nadal funkcjonować i pomagać naszej społeczności.

Dzięki za wsparcie!

To okno zostanie zakmięte za 10 sek