Jakie horrory polecacie na noc z przyjaciółmi?

Tematy: horrory
Odpowiedź

ODPOWIEDZI (9)

chwilę temu

ian 2015-07-28 10:07:25

Noc żywych trupów.

Odpowiedz na ten komentarz

Kajetan14 2015-06-01 21:54:21

Raz dwa trzy umierasz ty
Bez litości
Grave Encounters 1 i 2 część
Czarnobyl Reaktor Strachu
Dom w głębi lasu

Odpowiedz na ten komentarz

martysia123 2015-07-06 14:56:34

egzorcyzmy emily rose

Odpowiedz na ten komentarz

asphyxia 2015-06-01 19:48:56

+27
RubyRose
-29

The Ring, wersja japońska. Egzorcysta, Omen, generalnie "klasyka".

Odpowiedz na ten komentarz

Crookshanks 2015-06-01 19:44:12

+25
asphyxia
RubyRose
-32

Szepty w mroku
Sinister
Duch
Sierociniec
Obecność
Szepty
The Ring
To tak z tych, które przychodzą mi teraz do głowy. Jak przypomnę sobie coś jeszcze i będzie mi się chciało, to dopiszę, ale serio - szukanie w necie nie boli.

Odpowiedz na ten komentarz

asphyxia Crookshanks 2015-06-01 19:51:11

+31
asphyxia
-26

"Sinister" powinien nazywać się "Rozczarowanie". Film z mega potencjałem i fajnym klimatem, ale schematyczny do bólu.

Odpowiedz na ten komentarz

Crookshanks asphyxia 2015-06-01 20:29:10

+34
asphyxia
-27

Czy ja wiem... z pewnością schematyczny, ale weź pod uwagę, że trudno teraz wymyślić coś całkiem świeżego. Jednak polecam ten film głównie właśnie ze względu na świetny klimat, a tego odmówić mu nie można :)

Odpowiedz na ten komentarz

OlacTo2101 2015-06-08 20:21:07

http://zalukaj.tv/szukaj
grave encounters 1 i 2 Nie lubię horrorów bo się na nich nudzę mało który potrafi mnie przestraszyć, ale ten był całkiem spoko nawet się bałam polecam!

Odpowiedz na ten komentarz

zuzastel 2015-07-15 18:26:13

obecność
okulus
sinister
wrota do piekieł
miłego oglądania !!! :)

Odpowiedz na ten komentarz
Zaloguj się by móc dodać komentarz.





Twoja przeglądarka
blokuje reklamy


Drogi użytkowniku,
Dziękujemy Ci że nadal nas odwiedzasz. Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie. Dzięki odblokowaniu adblocka jesteśmy w stanie nadal funkcjonować i pomagać naszej społeczności.

Dzięki za wsparcie!

To okno zostanie zakmięte za 10 sek