Zaloguj się✗ Zamknij
Witam, w upalny dzień okolo 20 maja kupiłam...
test ciążowy bobo test żeby sprawdzić czy jestem w ciąży (mam nieregularne okresy nawet co 3 miesiące) i włożyłam go do kieszeni. Po wyciągnięciu opakowanie było ciepłe. Na opakowaniu pisze żeby przechowywać poniżej 30 stopni i nie wiem czy to nie uszkodziło testu. Ale z drugiej strony 5 minut w rozgrzanej kieszeni to nie przechowywanie przez dłuższy czas. Nie mam żadnych objawów ciąży (jeszcze nie dostałam okresu) nie wiem czy mam się czym przejmować i czy jest możliwość na tak dluga bezobjawową ciążę (już byłby 15 tydzień), i czy test mógł się uszkodzić? Proszę o szybką odpowiedź gdyż już nie wiem co robić.
ODPOWIEDZI (6)
chwilę temu
GajeelRedfox 2015-06-30 21:58:16
To prawdopodobnie znowu masz nieregularną miesiączkę. Nie ma czym się przejmować oprócz tego idź z ginekologa może dostaniesz leki regulujące okres.
Odpowiedz na ten komentarzAgata768 GajeelRedfox 2015-06-30 22:14:18
Czyli przy tak krotkim i delilatnym wzroście temperatury test powinien pozostać sprawny?
Odpowiedz na ten komentarzGajeelRedfox Agata768 2015-06-30 22:37:00
Tak, powinien być sprawny bo na taki test działają tylko hormony więc temperatura nie zaszkodzi.
Odpowiedz na ten komentarzAgata768 GajeelRedfox 2015-07-01 11:59:09
Wysłałam do ciebie jeszcze jedno pytanie na twoja prywatną skrzynkę na tym portalu.
Odpowiedz na ten komentarzGajeelRedfox 2015-06-30 21:28:44
Jeśli wyszedł test dodatni to możesz być w ciąży bo ciąża do trzeciego miesiąc może być bezobjawowa.
Odpowiedz na ten komentarzAgata768 GajeelRedfox 2015-06-30 21:36:14
Test wyszedł negatywnie. Więc chyba nie powinnam być w ciąży.
Odpowiedz na ten komentarz