Witam, w upalny dzień okolo 20 maja kupiłam...

test ciążowy bobo test żeby sprawdzić czy jestem w ciąży (mam nieregularne okresy nawet co 3 miesiące) i włożyłam go do kieszeni. Po wyciągnięciu opakowanie było ciepłe. Na opakowaniu pisze żeby przechowywać poniżej 30 stopni i nie wiem czy to nie uszkodziło testu. Ale z drugiej strony 5 minut w rozgrzanej kieszeni to nie przechowywanie przez dłuższy czas. Nie mam żadnych objawów ciąży (jeszcze nie dostałam okresu) nie wiem czy mam się czym przejmować i czy jest możliwość na tak dluga bezobjawową ciążę (już byłby 15 tydzień), i czy test mógł się uszkodzić? Proszę o szybką odpowiedź gdyż już nie wiem co robić.

Odpowiedź

ODPOWIEDZI (6)

chwilę temu

GajeelRedfox 2015-06-30 21:58:16

To prawdopodobnie znowu masz nieregularną miesiączkę. Nie ma czym się przejmować oprócz tego idź z ginekologa może dostaniesz leki regulujące okres.

Odpowiedz na ten komentarz

Agata768 GajeelRedfox 2015-06-30 22:14:18

+13
Quashima
-11

Czyli przy tak krotkim i delilatnym wzroście temperatury test powinien pozostać sprawny?

Odpowiedz na ten komentarz

GajeelRedfox Agata768 2015-06-30 22:37:00

Tak, powinien być sprawny bo na taki test działają tylko hormony więc temperatura nie zaszkodzi.

Odpowiedz na ten komentarz

Agata768 GajeelRedfox 2015-07-01 11:59:09

Wysłałam do ciebie jeszcze jedno pytanie na twoja prywatną skrzynkę na tym portalu.

Odpowiedz na ten komentarz

GajeelRedfox 2015-06-30 21:28:44

Jeśli wyszedł test dodatni to możesz być w ciąży bo ciąża do trzeciego miesiąc może być bezobjawowa.

Odpowiedz na ten komentarz

Agata768 GajeelRedfox 2015-06-30 21:36:14

+10
Quashima
-15

Test wyszedł negatywnie. Więc chyba nie powinnam być w ciąży.

Odpowiedz na ten komentarz
Zaloguj się by móc dodać komentarz.