Zaloguj się✗ Zamknij
Mam takie dosyć nietypowe pytanie, skierowane do...
fanów gier wojennych!
Może będziecie mogli mi pomóc.
-Gra wojenna.
- Była ona podzielona na kilka etapów, pierwszy etap gry miał miejsce w Kuwejcie
- można było grać 4 lub 5 żołnierzami
- w kolejnych etapach uwalniało się jeńców
Wiem, że to trochę mało informacji ale jeśli z czymś wam się to kojarzy itp. to piszcie! Dzięki bardzo :)
Tematy: gry
Poprzednie
pytanie: Mam 17 lat, znacie książki o mlodych ludziach,...
Następne
pytanie: Podobają wam się moje prace?
ODPOWIEDZI (0)
chwilę temu
Zaloguj się by móc dodać komentarz.
Nowe pytania z kategorii Hobby: