Jak oceniacie taką sylwetke ?

Odpowiedź

ODPOWIEDZI (8)

chwilę temu

asphyxia 2015-10-04 09:17:16

+28
oskaresej...
xGeorgia
-18

Sylwetka jak sylwetka, ale ten burdel w łazience...

Odpowiedz na ten komentarz

Michu88bike 2015-10-03 23:45:12

-19
oskaresej...

Naradzie git popracuj więcej na siłowni i będzie super

Odpowiedz na ten komentarz

Huehueh 2015-10-03 22:59:25

+25
oskaresej...
-17

Pakować dalej :)

Odpowiedz na ten komentarz

Patricxawery 2015-10-04 14:14:22

A tam kiepsko

Odpowiedz na ten komentarz

malinowa188 2015-11-10 16:18:57

więcej siłowni :)

Odpowiedz na ten komentarz

qwertytrewq12 2015-10-27 20:01:00

taka jak ma być właśnie

Odpowiedz na ten komentarz

martaolimpia 2016-01-29 21:15:33

normalna meska sylwetka. :)

Odpowiedz na ten komentarz

hetera 2015-12-29 00:01:05

Ale dywan

Odpowiedz na ten komentarz
Zaloguj się by móc dodać komentarz.