Hej. Mam 12 lat i chciałabym się czegoś...

spytac. Chodzi o to że gdzieś około rok temu coś takiego miałam okres i w tedy zauważyłam że jest mało okresu chociaż był to 2 lub 3 dzień (tak wiem po przeczytaniu tego powiesz że jestem głupia... i jestem że tak postapilam) i postanowiłam ubrać dresy. I była masakra żadna kolezanka mi nie powiedziała o tym nawet brat czy jakas pani że mi przecieklo ja nie wiedziałam o tym.
Po powrocie do domu moja mamą dopiero to zauważyła i powiedziała idź do łazienki .... Poszlam byłam zaskoczona i odrazu jak zobaczyłam (ta plamę była średnią taka ale było ją widać ) w głowie zaczęło mi przewracac że i na lekcji jak potchodzilam do tablicy to było widać albo ogólnie w szkole jak chodziłam masakra. Nie za dobrze się czulam po tym. Dlatego mam pytanie jak się pozbyć żeby nie chodzić co przerwę do łazienki i sprawdzać czy nic nie mam na pupie nawet jak nie mam okresu to i tak chodze bo czuje mokro ale to tylko śluz, nie mogę normalnie gdzieś przejść bo ciągle czuje że mi coś widać i się ktoś śmieje za mną i no nie jest fajne macie jakieś porady a może wam kiedyś też to się przytrafiło piszcie

Odpowiedź

ODPOWIEDZI (3)

chwilę temu

ninia999 2016-01-08 16:05:54

Zapisuj kiedy masz okres i wtedy bedziesz wiedziła kiedy uważac.A jak już masz to noś ciemne spodnie. A jak nie czujesz sie komfortowo to uzywaj wkładek higienicznych.

Odpowiedz na ten komentarz

Pudrowycukierek13 2016-01-11 19:51:58

Możesz zmienić zawsze markę produktów których używasz. Jak by co też mi to się przytrafiło.;)

Odpowiedz na ten komentarz

xGeorgia 2016-01-08 11:47:10

W trakcie okresu używaj podpasek o dużej chłonności, a przez resztę cyklu wkładek, skoro czujesz się tak niekomfortowo.

Odpowiedz na ten komentarz
Podoba Ci się to pytanie?

Szukasz porady? Napisz!

Nie trzeba się logować!