Czy uważacie że przyjaźń między chłopakiem...

a dziewczyna istnieje?

Wyniki:

Odpowiedź

KOMENTARZE (5) / ODPOWIEDZI (15)

chwilę temu

Blackspirit 2016-05-17 18:46:02

Między chłopakiem i dziewczyną nie, bo niemal zawsze są to dzieci, które nie dojrzały do normalnej przyjaźni, a co dopiero takiej. Za to wśród dorosłych ludzi jak najbardziej jest możliwa.

Odpowiedz na ten komentarz

DarkPablos 2016-05-17 02:00:19

Z doświadczenia wiem, że słowo "przyjaźń" w relacjach damsko-męskich jest zdecydowanie zbyt często nadużywane.

Odpowiedz na ten komentarz

Itch 2016-05-17 15:01:46

Możliwe. Mam kilka koleżanek (jestem chłopakiem) z żadną nie chodzę, ogólnie nie mam dziewczyny a dobrze się dogaduję

Odpowiedz na ten komentarz

loona444 2016-05-17 18:40:05

Moim zdaniem istnieje. Sama mam mnóstwo kolegów z którymi zawsze się dobrze dogaduję. :)

Odpowiedz na ten komentarz

daris95 2016-05-17 11:15:41

To zależy, może tak być, że zawsze ktoś poczuje coś do tej osoby.

Odpowiedz na ten komentarz
Zaloguj się by móc dodać komentarz.