Od kilku dobrych lat błagam rodziców o...

psa.Kocham zwierzęta,sama mam w domu królika i bardzo dużo osób mówi mi że mam rękę do zwierząt.Mojej koleżance suczka urodziła szczeniaki rasy York,ze znajomości obniżyłaby mi cenę.Problem jest taki że rodzice nie chcą się zgodzić,mamy spory dom a York jest i tak mały,jestem aktywną i odpowiedzialną osobą,Yorki mają włosy a moi rodzice są uczuleni na sierść,poza tym mam królika a od niego nie kichają...zawsze wszystko sobie rozplanuję i mam dużo czasu wolnego,dobrze się uczę a mama sama mówiła że chciałaby mieć psa więc o co chodzi...mam już 14 lat więc potrafiłabym się opiekować psem i zdaję sobie sprawę z tego jaki to jest obowiązek...jak mam ich namówić tego psa...macie jakieś pomysły? Wygłosiłam im już całą przemowę na temat plusów,minusów itd.,pomagałam we wszystkim...co jeszcze mogę zrobić?

Odpowiedź

ODPOWIEDZI (2)

chwilę temu

sabi566 2016-07-28 20:22:58

powiedz rodzicom że chciałabyś wreszcie spełnic swoje marzenie czyli mieć psa bo przecież pies to najlepsze przyjaciel człowieka i dodaj ze naprawde lubisz psy i gdyby ci pozwolili byłabyś najszcześliwsza

Odpowiedz na ten komentarz

Blackspirit 2016-07-19 11:50:49

+14
blackfore...
-7

To zapytaj ich, o co chodzi, a nie w internecie. Skoro się nie zgadzają, to mają jakiś powód. Może finansowy, może patrzą bardziej w przyszłość niż ty, może nie poczuwają się do wzięcia takiej odpowiedzialności. My ci nie odpowiemy, po prostu zapytaj ich, ale nie na zasadzie "kupcie mi!" tylko poznania ich opinii. Skoro mama też chce psa, to co stoi na przeszkodzie?

Odpowiedz na ten komentarz
Podoba Ci się to pytanie?

Szukasz porady? Napisz!

Nie trzeba się logować!