Witam Chciałabym zacząć pisać książkę,...

której akcja będzie dziać się w hospicjum, a bohaterami będą mniej więcej 7-14 letnie dzieci.
Mam jednak pewien problem, gdyż nie wiem, jak dokładnie tam jest. Jakie są tam sale, jaka panuje atmosfera, jakie jest jedzenie, personel i tego typu sprawy.
Jeśli jest tu ktoś, kto ma do czynienia z tym miejscem, byłabym bardzo wdzięczna za odpowiedź, najlepiej długą i wyczerpującą, jednak krótka również byłaby dobra.
Z góry dziękuję.

Odpowiedź

ODPOWIEDZI (4)

chwilę temu

kruk90 2016-10-08 15:48:33

Na początku najlepiej (MOIM ZDANIEM) musisz zarysować fabułe, co ma się dziać w tejrze książce, ile bohaterów musi być i jakie role muszą idegrać. Jeśli będą postacie, to muszą być i pomieszczenia, też muszą mieć określone funkcje. Nie powinnaś dodawć pomieszczeń w których nic nie bedzie się dziać chyba ze chcesz opisać przeszłość jakiegoś bohaterów.

Odpowiedz na ten komentarz

~Nikki 2016-09-24 11:42:02

+81
Solange1123
Blackspirit
-43

Jeśli chcesz spróbować swych sił w pisaniu i stworzyć coś realistycznego, najprościej zostać wolontariuszem w takim miejscu i osobiście przekonać się o trudach i tragediach dziejących się tam. Potem dopiero można brać się za pisanie powieści, jeśli nadal taka chęć pozostanie.

Odpowiedz na ten komentarz

Damcio2 2018-10-29 16:11:12

poprzednik ma racje najpeiej dowiedz sie o hospicjum jak najwięcej albo sam bądź wolontariuszem potem zacznij pisać

Odpowiedz na ten komentarz

Normalna2020 2021-01-30 14:55:59

Idź na klinikę onkologii dziecięcej. Każdej osobie to polecam. Zobaczycie wówczas, co to jest walka o życie. Odradzam Ci pisać tak trudny i ciężki temat. Pisz raczej pamiętnik. Dobrze Ci radzę. Pozdro.

Odpowiedz na ten komentarz
Zaloguj się by móc dodać komentarz.

ubezpieczenie szkolne

Twoja przeglądarka
blokuje reklamy


Drogi użytkowniku,
Dziękujemy Ci że nadal nas odwiedzasz. Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie. Dzięki odblokowaniu adblocka jesteśmy w stanie nadal funkcjonować i pomagać naszej społeczności.

Dzięki za wsparcie!

To okno zostanie zakmięte za 10 sek