Jestem na IV roku studiów i od II roku podoba mi...

się pewnien chłopak. Tylko jest mały problem on jest nieśmiały i ja też . Podpowoedzcie jak go "sprowokować" do działania?

Odpowiedź

ODPOWIEDZI (4)

chwilę temu

Huehueh 2016-10-17 00:03:47

+21
Metalxxxl
-39

"Sprowokować" to tylko mozesz wyglądem , ubierz sie jakoś inaczej ładniej niż zawsze i gdy go spotkasz uśmiechaj sie do niego tak żeby widział i wiedział że to tylko dla niego :P

Odpowiedz na ten komentarz

bea1516 2016-10-17 15:18:23

Chyba jakaś pomyłka. W gimnazjum są 3 lata studiów, nie 4.

Odpowiedz na ten komentarz

ToZnam bea1516 2016-10-17 21:53:47

A kto powiedział, że to gimnazjum? :)

Odpowiedz na ten komentarz

adzc ToZnam 2016-10-18 11:07:02

+19
bea1516
-36

Nie zrozumiałeś/aś wypowiedzi bea1516. Chodziło jej że jest mentalnie na poziomie osób z gimnazjum bo studentka na IV roku powinna być na tyle dorosła i dojrzała żeby wiedziała jak się do tego zabrać.

Odpowiedz na ten komentarz
Zaloguj się by móc dodać komentarz.