Zaloguj się✗ Zamknij
Nie wiem co on do mnie czuje i sama jestem...
niezdecydowana...
Może zacznę od poczatku.
W wieku 11 lat :D zakochałalam się na maksa w takim przystojnym koledze tyle że w ogóle z nim nie rozmawiałam ani nic...2 lata temu do naszej szkoły przyszedł jego najlepszy przyjaciel z mojego roku-Mateusz.
Jakiś rok temu był we mnie zakochany i to wiem na 100%(pisał do mnie, chciał się umowic w walentynki, a w szkole był nieśmiały, kiedyś nawet mi napisał o swoich uczuciach a ja można powiedzieć że go trochę wyśmialam, wiem nie ładnie zrobiłam. Mateusz chciał czegoś więcej a nie tylko kolegowania się, a ja nadal kochałam jego kolegę.
Obecnie ja i Mateusz jesteśmy przyjaciólmi i bardzo mi zależy na dalszej przyjaźni. W jego przyjacielu odkochałam się całkiem niedawno co nie zmienia faktu że jest on niesamowicie przystojny i fajny i chciałabym się z nim pocałować. Zresztą nie tylko ja a także moja najlepsza przyjaciółka. Teraz jestem w wieku 15 lat i chce mieć za sobą całowanie się i nie wiem co robić. Mam bzika na tym punkcie. Nie chcę całować się kompletnie bez uczuć w sensie z Mateuszem bo on mógłby to wziąć na poważnie, a zresztą sama nie wiem czy zdecydowałby się na ten krok. Aaa śmiem twierdzić ze Mateusz ma też bardzo przystojnego brata ale to już tak poza tematem :-)
Więc moje pytanie brzmi tak:
Pocałować Mateusza tak z niecierpliwości czy czekać na te jedynego którego będę bardzo kochać i wtedy pocałować się pierwszy raz?
ODPOWIEDZI (1)
chwilę temu
Lokxu2k 2016-10-21 12:52:09
Posłuchaj, na razie po prostu poczekaj jak zaczniesz coś czuć to twojego przyjaciela tak bliżej, to mu to powiedz on sie na pewno ucieszy i dodaj ze chciala byś z nim być, a zobaczysz że pierwszy przyjdzie z inicjatywą pocałunków a jak nie to powiedz mu to.
Odpowiedz na ten komentarz