A więc od początku jestem lesbijką(chyba)i...

ogólnie wolałabym być facetem. Dziś brałam udział w zawodach piłki nożnej dziewczyn. Podczas oglądania meczu zauważyłam pewną dziewczynę. Około 174 cm wzrostu, dobrze zbudowana(nie gruba :p), silna, brązowe włosy z przejaśnieniami blondu i normalnie chyba sie w niej zakochałam/zauroczyłam. Gdy była na boisku śledzilam każdy jej ruch. Do tego w kompletnym stroju piłkarskim wyglądala pięknie. Czerowna bluzka, czarne spodenki, niebieske getry piłkarskie seledynowe buty <3 cudo normalnie. Każdy jej ruch podczas gry coś pięknego. Ta cała jej siła zawzięcie! Bardzo mnie to "podniecało" i lubiłam ją oglądać gdy grała.
Teraz gdy jestem w domu nie daje mi ona spokoju. Ciągle o niej myślę wymyślam historie w mojej małej główce co bym zrobiła gdybym była facetem...(podeszla do niej umówiła sie itp) za pewnie już jej nigdy nie zobaczę i to mnie trochę boli. Pomóżcie mi co mam zrobić żeby uspokoić swoje myśli? Co wy byście zrobili na moim miejscu/w takiej sytuacji? Czy to jest w ogóle normalne?

Odpowiedź

ODPOWIEDZI (2)

chwilę temu

TeaGreen 2016-10-22 10:36:13

Ile masz lat? Sam początek pytania jest dość typowy dla okresu końca podstawówki i gimnazjum. Najważniejszym pytaniem jest co to znaczy właściwie, że wolalabys być mężczyzna.
Zauroczenie (żadne zakochanie, to nie to) ma to do siebie, że wypełnia myśli i -najprościej rzecz ujmując- męczy dłuższy czas.
Spróbuj znaleźć sobie zajęcie, spotkaj sie ze znajomymi albo pogadaj z rodziną, przylóż sie do nauki.. Cokolwiek.

Odpowiedz na ten komentarz

AgrestPani15 2016-10-21 22:30:52

Nie raz mam takie sytuacje. Rozumiem, że nie ma jak zagadać do niej?

Odpowiedz na ten komentarz
6 punktów ekstra dla autora najlepszej odpowiedzi
Podoba Ci się to pytanie?

Szukasz porady? Napisz!

Nie trzeba się logować!