Zaloguj się✗ Zamknij
Co robić.. zacznijmy od tego chodzę dopiero do...
trzeciej gimnazjum...
Mojemu koledze podoba się taka dziewczyna, rozmawia z nią co przerwe ale wiem, ze ona nic do niego nie czuję ma go za przyjaciela... no i przyjaciółka tej dziewczyny mi się spodobała więc spytałem ostatnio w szkole gdy jego nie było przy niej (on jest strasznie zazdrosny..., raz sie obraził na kolegę bo spytał się tej dziewczyny która teraz lekcja i zaczeli długo rozmawiac, jakby co dziewczyna z równoległej klasy)Czy spyta tej koleżanki czy mnie lubi ogólnie co o mnie sądzi, zaczeliśmy tak rozmawiac potem dała mi swój numer
wczoraj długo z nią rozmawiałem było fajnie powiedziala, zebym przyszedł do niej w szkole porozmawiamy sobie... i co teraz robić ? szczerze to ona mi też się teraz spodobała jest taka miła i w ogóle
co byście zrobili w mojej sytuacji? w sumie to, że on ją kocha nie oznacza, że ona nie może sie z nikim spotykac itp..
dodam, że gdyby on do niej nie podchodził na przerwie to ona by z nim w ogóle nie rozmawiala- Już pare razy on stoi ona przechodzi i nawet na niego nie spojrzy..
ODPOWIEDZI (3)
chwilę temu