Hej, jak mam przeprosić kogoś z kim nie mam...

kontaktów? We wrześniu rok temu zerwalam kontakt z kolega, którego znalam parę miesięcy. Poznalismy się przez takie jakby swatanie i zaiskrzyło. Postanowiliśmy w jaki dzień się pierwszy raz spotkamy. I przed tym osoba z jego rodziny powiedziala mi że on ma juz prawdopodobnie kogoś. Uwierzyłam i zerwalam kontakt, tak po prostu, ponieważ nie chciałam ranić tej dziewczyny. Okazało się że żadnej dziewczyny nie było. A kontakt się zerwał. Zranilam go i siebie również. Nie mam już jego nr tel, jakbym się postarała to może i bym go odzyskała, Fb? Nie mam odwagi.jedyne co to kontakt z bliska osoba z jego rodziny. Czy czuję coś do niego? Nie, to minęło, ale mam wyrzuty sumienia ze go nie przeprosiłam. ! mimo że minęło już trochę czasu, ale ja muszę go przeprosić. Nie wiem jak. Ale mam okropne wyrzuty sumienia. Jak go przeprosić? Ja mu to wytłumaczyć? On dalej ma urazę do mnie bo prawdopodobnie nie wie czemu zerwalam kontakt.

Tematy: Kłamstwo
Odpowiedź

ODPOWIEDZI (2)

chwilę temu

bedykcp 2016-11-12 15:57:36

hej, jesli tak bardzo zalezy Ci aby mu to powiedziec to czy na pewno nic do niego juz nie czujesz? zadaj sobie sama to pytanie, po takim okresie nie powinnas miec juz takich myśli. Jesli jednak chciałabyś sprostować tą sytuacje to skontaktuj się z kims z jego rodziny i poproś o kontakt do niego a następnie zadzwoń do niego tak na luzie i pogadajcie.

Odpowiedz na ten komentarz

Ola11902 bedykcp 2016-11-12 17:29:57

Dziękuję, spróbuję kogoś poprosić o jego nr tel. Raczej już do niego nic nie czuję, wiem, że po tym jak zerwalam kontakt było mu strasznie przykro, on do tej pory nie wie, co się stalo, bo ta osoba z rodziny nic mu sie powiedziała jaki był powód.. przez jakiś czas próbował się skontaktować ze mną. Teraz to mi jest z tym źle i czuję się okropnie że zlamalam mu serce. Boję się że nie będzie chciał nawet porozmawiać..

Odpowiedz na ten komentarz
Podoba Ci się to pytanie?

Szukasz porady? Napisz!

Nie trzeba się logować!