Czy podarowalibyście na prezent urodzinowy kosz...

prezentowy ? Utworzyłam sklep internetowy z koszami prezentowymi, ale nie wiem czy dobrze to robię. Jest mniej zamówień niż myślałam. Czy to w ogóle jest dobry pomysł?

Odpowiedź

ODPOWIEDZI (3)

chwilę temu

Ladyhawke 2016-12-01 20:33:08

+17
gign2
-18

Według mnie to dobry prezent, jednakże zależy z czym są te kosze podarunkowe.
Co do tego, że masz małe zainteresowanie tymi koszami, to może jest to spowodowane słabą reklamą. Może spróbuj rozpowszechnić tą swoją "działalność".

Odpowiedz na ten komentarz

Mart4 2016-12-02 10:32:28

Reklama dźwignią handlu. Tak jak proponują Ci inni forumowicze, zainwestuj w reklamę, różnorodność oferowanych produktów. Dopasuj się do preferencji swoich klientów, twórz różne kombinacje zawartości tych koszy, poproś kupujących o zostawienie opinii, zaoferuj swoim znajomym promocje, zostawiaj ulotki wszędzie gdzie tylko jest taka możliwość i chętni bez wątpienia się znajdą. ;)

Odpowiedz na ten komentarz

gign2 2016-12-01 23:50:21

+11
Ladyhawke
-11

Tak jak Ladyhawke napisała, dobrze rozreklamuj stronę i całą swoją działalność, powiedz o niej znajomym, pokaż na żywo jak to wygląda, rozgłos pantoflowy działa najlepiej. Twórz różnorodne kosze ponieważ ludzie mają bardzo różne preferencje. Zastanów się też czy cena za którą wystawiłaś kosze nie jest zbyt wysoka, to też może odstraszać. Możesz podrukować jakieś ulotki i sama poroznosić do skrzynek ludziom ... :)

Odpowiedz na ten komentarz
Podoba Ci się to pytanie?

Szukasz porady? Napisz!

Nie trzeba się logować!