Hejka mam 13 lat i łącza mi sie brwi nawet nad...

nosem już mam czarne włoski. Cała klasa już się ze mnie śmieje. Spytałam się mamy czy mi się łączą ale jak to mama powiedziała nie. Co mam robić??

Odpowiedź

ODPOWIEDZI (6)

chwilę temu

piiter 4 miesiące temu

Ja sobie gole zwykłą jednorazówką, ale to musisz mieć wyczucie żeby sobie brwi nie skrócić za bardzo

Odpowiedz na ten komentarz

Ladyhawke 4 miesiące temu

Idź do kosmetyczki, a ona Ci wyreguluje ładnie brwi i pozbędzie się tych włosków, które łączą obie brewki w jedną. Dużo nie zapłacisz (w zależności od salonu kosmetycznego same wyregulowanie brwi kosztuje od 5 do 7 zł, a regulacja + henna brwi od 15 do 20 zł), a będziesz mogła czuć się pewniej siebie wśród rówieśników. :)

Odpowiedz na ten komentarz

Mart4 4 miesiące temu

Absolutnie nie jednorazówka, chyba że chcesz za tydzień wyglądać gorzej niż w tym momencie. Jest wosk przeznaczony do depilacji wrażliwych okolic twarzy. Pozbądź się ich i nie przejmuj się tym co mówią inni, w tym wieku każdy powód jest dobry, by się z kogoś ponabijać. :)

Odpowiedz na ten komentarz

daris95 4 miesiące temu

Brwi się nie goli jednorazówką tylko pesetą albo woskiem, ale najczęściej pęsetą nigdy jednorazówka, bo Ci się będą robić ciemnie włoski. Pesetą. Ja wyrywam sama i też maluje kredką brwi. A Ty jeśli Ci się łączą to wyrwij sobie pesetą, ale będziesz musiała to robić co tydzień, bo odrastają, jeśli się boisz to idź do kosmetyczki. Jeśli to Twój pierwszy raz najlepiej idź do kosmetyczki.

Odpowiedz na ten komentarz

maniurka 4 miesiące temu

Jak podoba ci sie monobrew to nie rob nic, jak nie podoba to wydepiluj peseta, bo woskiem to predzej sobie skore podraznisz niz wloski wyrwiesz.

Odpowiedz na ten komentarz

Zuzkaaaaa 20 dni temu

Regulacja zwykłą pęsetą, albo zabieg u kosmetyczki ;)

Odpowiedz na ten komentarz
Podoba Ci się to pytanie?

Szukasz porady? Napisz!

Nie trzeba się logować!