Witam, mam 14 lat i potrzebuję rady. Do tej...

pory, nie miałem dziewczyny, ponieważ jestem strasznie nie śmiały. Sytuacja zmieniła się dwa tygodnie temu, znalazłem dziewczynę. Spotykalismy się strasznie dużo. Dwa dni temu miała urodziny. Postanowiłem pocałować ją pierwszy raz. Straszliwie się stresowałem. Doszło do pocałunku. Wydaje mi się, że dałem trochę ciała, że po prostu byłem strasznie słaby. Chciałem obadac sprawę, wiec poprosilem moja dobra przyjaciółkę, żeby zapytała ja jak było, moja dziewczyna stwierdziła, ze nie było źle jak na pierwszy raz. Po całej sytuacji, moja dziewczyna, zaczęła się zachowywać nieco inaczej, dotąd pisała ze mną sporo, teraz jakoś nie ma na to ochoty. Jutro się z nią spotykam i nie wiem, jak mam się zachować. Proszę o rady.
Pozdrawiam.

Odpowiedź

ODPOWIEDZI (2)

chwilę temu

Ala0017 2016-12-12 13:24:32

Myślę że dobrze postąpiłeś, uważam że mogła się zdziwić a jeśli chodzi o sytuację z mniejszą ilością pisania to poczuła się rozczarowana i wiesz cała sytuacja że liczyła na lepszy,nie akceptowała nawet chęci więc dziwi mnie jak długo związek wytrzymał , nawet nie doceniła twoich chęci Uważam że jesteś w porządku ,powinna docenić a nie odwracać się od Ciebie bo jakiś pocałunek nie wyszedł, jej ma zależeć na uczuciach a nie na pocałunku jak wyszedł. :) Pozdrawiam :)

Odpowiedz na ten komentarz

Eloela 2016-12-12 10:06:12

Mysle ze mogla sie zdziwic albo oniemiec xd nie wiem jak to napisac porostu sie zdziwila. Ale dobrze zrobiles. Do odważnych świat nalexy. Z jedenej strony waxne jest aby sie dopasowac do partnera w calowaniu i egl. A zresztą moze cie z czasem nauczy?

Odpowiedz na ten komentarz
6 punktów ekstra dla autora najlepszej odpowiedzi
Podoba Ci się to pytanie?

Szukasz porady? Napisz!

Nie trzeba się logować!