Witam.Od roku nie mogę znaleźć sobie miejsca w...

nowej klasie :(.Chodzi o to że nie jestem taki jak inne osoby.Czyli nie słucham rapu,nie palę papierosów,nie piję alkoholu.Przez to jestem nie akceptowany przez innych.Dziewczyny są takie same :(.Prawie nie ma normalnych osób w mojej szkole.Dość często jestem szarpany i przezywany przez innych.Nie jestem mięczakiem ale z całą klasą sobie nie poradzę :(.Proszę o porady co zrobić w takiej sytuacji.

Tematy: szkoła
Odpowiedź

ODPOWIEDZI (4)

chwilę temu

maniurka 2016-12-12 19:50:28

Na pewno nie przez to, ze nie palisz, ani nie pijesz jestes nie lubiany i nie szanowany. Nawet i osoby "wolne" od uzywek moga byc fajne i lubiane przez towarzystwo palacych i pijacych, wystarczy byc spoko czlowiekiem, miec fajny charakter.
Co zrobic w takiej sytuacji? Przetrwac lub zmienic szkole, klase. Z tym, ze to drugie zachowanie jest tchorzostwem, po prostu.

Odpowiedz na ten komentarz

gt366t 2016-12-12 20:04:44

Ciężko masz współczuję Ci też nie byłem akceptowany przez rówieśników ale wiesz z czasem się to może zmienić, a jak rzeczywiście masz tak ciężko jak piszesz to powiedz to rodzicom albo pani/panu pedagog, bo chyba nie zasługujesz na takie traktowanie i pogardę przez ludzi.

Odpowiedz na ten komentarz

ItsMyLife33 2016-12-13 20:29:09

"..Bronic swoich racji piesci mam od tego!..."

Olej ich , a jak sie napatoczy jeden z drugim to mu obij co trzeba w ciemnej uliczce poza szkola i nabiora szacunku. Po prostu nie mozesz sie dac.
Polecam zapisac sie na samo obrone :)
Jesli mieszkasz blisko Wroclawia to najlepsza sztuka czyli Wing Chung styl wymyslony przez kobiete , ale majac pas mistrza i samo udoskonalajac sie nikt ci nie podskoczy , a ten styl wykorzystuje tylko obrone oraz umysl :)

Nie polecam walki gdyby ktos zle mnie zrozumial , ale zycie to jedna wielka walka o przetrwanie , a wiec warto umiec sie obronic i bliskich!

Do gory leb nie ma sie co lamac mialem gorzej w zyciu i jakos sie zalilem nikomu tylko r*j na klodke i nie dalem sie zlamac.

Dziewczyny zawsze ida za tymi fajnymi olej je jak bedzie ciebie warta to bedzie u twego boku. Nie daj sie zlamac psychicznie , a tym bardziej nadstawiac drugiego policzka tylko oddac 10x mocniej.

Odpowiedz na ten komentarz

TeaGreen 2016-12-13 18:16:53

Zdarza mi się wypić, słucham rapu [warto by było nakreślić jakiego] i nie lubię mojej klasy. W końcu wiem, dlaczego do nich nie pasuję!
A poważnie. Nic, z tego co wymieniłeś, nie jest powodem, dla którego nie możesz się dogadać z klasą. Owszem, w gimnazjum bardzo modne jest "ha, jestem lepszy, bo się uchlam do nieprzytomności"... Ale chyba nie zależy Ci na takim towarzystwie, no nie?
Po prostu bądź sobą. Jeśli naprawdę czepiają się tego jaki jesteś, a tym bardziej tego, że nie jesteś ich wierną kopią, to tylko współczuć.
Co do tego, w jaki sposób powinieneś właściwie reagować.. Ciężko powiedzieć. Wszystko w zalezności od tego, jakiego masz wychowawcę, pedagoga w szkole.
Nie pakuj w to rodziców, jeśli widzisz że wychowawca wpakuje Cię na większą minę, niż ta na której aktualnie siedzisz. Z drugiej strony, jeśli jest bardzo w porządku jako człowiek, nie tylko nauczyciel, to spróbuj z nim porozmawiać. W końcu to w jego kwestii leży zgranie klasy.

Odpowiedz na ten komentarz
Podoba Ci się to pytanie?

Szukasz porady? Napisz!

Nie trzeba się logować!