Co zrobić ? W mojej klasie są raki i ciągle...

mówią złe rzeczy na mój temat pani wychowawczyni, to co mówią nie jest do końca prawdą, ale jest to bliskie prawdy i ogólnie przez te raki powoli moi jedyni przyjaciele się chyba ode mnie odsuną i nie będą chcieli rozmawiać. Pomóżcie co mam zrobić ? dzisiaj przez to mam w sobie dużo negatywnych emocji i dzień jest zły :(

Tematy: gimnazjum
Odpowiedź

ODPOWIEDZI (2)

chwilę temu

kochamczekolade123 2016-12-22 17:37:54

+11
gt366t
-5

Nie mart się :) , ciesz się z tych dobrych rzeczy i nie przejmuj się, prawdopodobnie to są debile, w każdej szkole są tacy ludzie. Powiedz to pani wychowawczyni oraz rodzicom, jeszcze raz powiem nie przejmuj się głupotami , życie jest za krótkie na takie drobnostki. Jeżeli masz zły humor to pooglądaj rudego człowieka moim zdaniem to najlepszy kanał na świecie. :)

Odpowiedz na ten komentarz

TeaGreen 2016-12-22 17:56:11

+8
gt366t
-6

Każdy widzi świat inaczej, wiele osób chce się popisać, inne wyładowują swoją frustrację przez szukanie na siły winy w innych. Ludzi nie zmienisz, więc nie masz po co komukolwiek na nich skarżyć, jeśli nie widzisz wyraźnych powodów - tylko sobie tym zaszkodzisz. Dopiero w momencie, kiedy będą chcieli zrobić jej coś złego, powinieneś od razu interweniować.
Odetnij się od środowiska, które Ci nie pasuje - nawet jeśli miałbyś stracić w ten sposób kolegów. Skoro wolą ludzi, którzy w taki sposób traktują innych, to są tyle samo warci.
Mi też zdarza się źle gadać na nauczycieli, jeśli coś mnie wkurzy. Do wielu rzeczy trzeba jednak dorosnąć, bo jeśli dzieje się tak przez osobiste problemy albo z powodu jakiejś cechy specyficznej dla nauczyciela... to słabo.
Nie ma też co podchodzić osobiście do takich spraw. Jeśli nie możesz nic zmienić, to po prostu to olej, tyle.

Odpowiedz na ten komentarz
Podoba Ci się to pytanie?

Szukasz porady? Napisz!

Nie trzeba się logować!