Cześć. Mam 156 cm i 75kg. Tak, wiem nadwaga .....

Po nowym roku wybieram się do dietetyka. Ale przydałyby się jakieś ćwiczenia. Wcześniej robiłam jakieś z netu ale przeczytałam że nie są dobre do mojego wieku. Jakie mogę robić ćwiczenia dobre i efektowne?? I co sądzicie o dietetyki w wieku 12lat??

Odpowiedź

ODPOWIEDZI (7)

chwilę temu

DyloPedał 8 miesięcy temu

po co do dietetyka po prostu nie zrec tyle i koniec.........

Odpowiedz na ten komentarz

TeaGreen 9 miesięcy temu

Zawsze propsuję dobrą dietę i dbanie o siebie - skoro nie jesteś w stanie jeść tego samego, co cała Twoja rodzina, to wizyta u dietetyka jest super pomysłem. Życzyć tylko silnej woli i chęci. :)
Nie potrzebne Ci jakieś super ćwiczenia w tym wieku. Po prostu bądź dzieckiem i tyle wystarczy - jazda rowerem, na rolkach/wrotkach czy bieganie z koleżankami + unikanie tłustych czy słodkich dodatków do diety powinno w zupełności wystarczy.

Odpowiedz na ten komentarz

Ladyhawke 9 miesięcy temu

Wizyta u dietetyka to świetny pomysł. Co do ćwiczeń, to jeśli nie wiesz jakie wykonywać, a te z internetu są nieodpowiednie dla Ciebie, to może warto na wychowaniu fizycznym po zajęciach zagadać do nauczyciela od wf i się Go zapytać, czy by Ci nie pomógł w doborze jakiś ćwiczeń odpowiednich do Twojego problemu oraz wieku?

Odpowiedz na ten komentarz

kochamczekolade123 9 miesięcy temu

-12
TeaGreen

Ja też mam 12lat :) możesz wykonywać 2/3 razy w tygodniu trening cardio jeśli masz spory brzuch zrób sobie 50 brzuszków przerwać i tak dalej aż się zmęczysz. Jak jeszcze będziesz miała siłę idź pobiegaj. No i chyba najważniejsze musisz zdrowo się odżywać czyli unikać soli tłustych potraw i słodyczy. Myślę że pomogłam ;)

Odpowiedz na ten komentarz

UniCat kochamczekolade123 9 miesięcy temu

+16
TeaGreen
-8

Brzuszki są najgorszym sposobem na pozbycie się tkanki tłuszczowej z brzucha. Wtedy tylko wyrabiasz mięśnie brzucha, co sprawia, że nie zmniejsza on swej objętości, a powiększa. Niestety, ale schudnięcie z jednej części ciała jest niemożliwe

Odpowiedz na ten komentarz

Dominika1902 kochamczekolade123 9 miesięcy temu

Dzięki

Odpowiedz na ten komentarz

gt366t 9 miesięcy temu

Wizyta u dietetyka wystarczy.

Odpowiedz na ten komentarz
Podoba Ci się to pytanie?

Szukasz porady? Napisz!

Nie trzeba się logować!