Cześć, mam 14 lat i mam dosyć odważną...

dziewczynę. Ja jestem trochę "nieśmiały"
jednak chciałbym ją pocałować. Byłby to mój pierwszy pocałunek i nie wiem jak się do tego zabrać :/

Poradzi ktoś? :)

Odpowiedź

ODPOWIEDZI (6)

chwilę temu

TeaGreen 2016-12-22 17:37:00

+13
Ladyhawke
DarkPablos
-8

Całowanie to bardzo fajna sprawa, nie masz co się przerażać. Pierwsze buziaki są najczęściej nieco niezdarne, ale po co się stresować - będzie ewentualnie co wspominać.
Nie ma co, "kiblowanie" sobie odpuść, bo aż mnie zemdliło jak jadłam, kiedy przeczytałam tak idiotyczny pomysł. Szkoła to naprawdę słaby pomysł, bo w takiej sytuacji ważna jest chwila i miejsce - głupio byłoby mieć i słabe wspomnienia, i możliwe nieprzyjemności.
Nawet zwykły, oklepany spacer już jest lepszym pomysłem. Nie rozumiem też pytania się jej, czy jest na to gotowa. Jeśli przyjdzie odpowiednia chwila na buziaki, to po prostu tak się stanie - będziecie oboje czuć, że to akurat ten fajny moment. Zauważysz to chociażby po tym, że zbliży się żeby pocałunek odwzajemnić - lepszego "dowodu" chęci chyba nie potrzeba.

Aww. Jak się cieszę, że nigdy nie miałam mózgu gimbusa, a całowanie w toalecie kojarzy mi się.. źle.

Odpowiedz na ten komentarz

kochamczekolade123 2016-12-22 15:10:59

-9
Ladyhawke
TeaGreen

Musisz wziąć się na odwagę. Powiedz lub napisz jej że musicie się spotkać najlepiej w szkolnej toalecie. Jak przyjdzie powiedz jej czy jest gotowa na... i wtedy ją pocałuj. Na pewno będzie zachwycona. Jeśli będziesz się przy tym bardzo stresował wyobraź sobie że to ma być dla ciebie przyjemność a nie jakiś stres czy coś. Myślę , że pomogłam. Powodzenia! ;)

Odpowiedz na ten komentarz

DarkPablos kochamczekolade123 2016-12-23 23:27:21

Nic tak nie łączy ludzi, jak romantyczna randka i pierwszy pocałunek w kiblu. W otoczeniu muszli klozetowych, pisuarów i wszechogarniającego zapachu moczu, kloca i wymiocin. To takie romantyczne! Aż się wzruszyłem.

A teraz tak poważnie. Wyczekaj na odpowiednią chwilę, niech będzie romantycznie. Przytul ją, powiedz coś miłego... spójrz głęboko w oczy, przeskakując z jednego oka na drugie... spójrz na jej usta... i pocałuj. Jak chcesz możesz odpuścić sobie spojrzenia i po prostu ją pocałować. Jak dla mnie opcja mniej fajna, ale co kto lubi. Najważniejsze to byś Ty sam był w odpowiednim stanie umysłu, byś pragnął ją pocałować.

Odpowiedz na ten komentarz

Mikkisek kochamczekolade123 2016-12-22 15:26:36

Dzięki, pomyśle nad tym :D

Odpowiedz na ten komentarz

kochamczekolade123 Mikkisek 2016-12-22 15:42:51

;)

Odpowiedz na ten komentarz

Ladyhawke 2016-12-23 01:42:29

+7
DarkPablos
-13

Pierwszy pocałunek nie musi być stresujący. Jak to się mówi nic na siłę.. Jak poczujesz, że to odpowiednia chwila, to po prostu ją pocałuj, nawet jeśli miało to być dla Niej zaskoczeniem (miłym zaskoczeniem) :)

Odpowiedz na ten komentarz
Podoba Ci się to pytanie?

Szukasz porady? Napisz!

Nie trzeba się logować!