POMOCY Nie wiem co już mam zrobić może...

odrazu przejdę do tego
Moja mama od dłuższego czasu duzo pije alkoholu nie chodzi mi o to ze mnie bije czy coś ale ona jak by jednego dnia nie pila to chyba święto by było
w te święta tak wszystko zawaliła
Pojechałam po moja siostrę do Bielska a mojej mamie powiedziałam żeby zaczęła robić uszka a jak przyjadę z moja siostra to jej pomożemy
no i wróciłam z moja siostra a moja mama cala upita leży w łóżku i śpi nic do niej nie dociera , dzwonie do jej męża on cały wkurzony i powiedział ze jak wróci z pracy to on z nią pogada i powiedział żebyśmy pojechali do babci .
Gdyby nie mojej mamy mąż to nie wiem czy bym wgl barszcz zjadła....
Czasami myślę żeby wyprowadzić sie do ojca bo ja już wytrzymać nie mogę !
co mam zrobić powiedzieć tacie o tym wszystkim i sie do niego wyprowadzić czy co ?

Odpowiedź

ODPOWIEDZI (2)

chwilę temu

Dywes 2016-12-25 19:15:17

+9
Dobrosława
-6

Ciężko jest normalnie funkcjonować w takiej sytuacji. Może spróbuj razem z tatą porozmawiać z Twoją mamą. Jeżeli rozmowa nic nie da, a Ty nie będziesz się czuła komfortowo w domu, przeprowadź się. Możliwe, że dotrze do Twojej mamy jak bardzo jej zachowanie szkodzi bliskim i postanowi coś zmienić. Na dłuższą metę zrozumie, że sama prowadzi do destrukcji.

Odpowiedz na ten komentarz

maniurka 2016-12-25 19:19:40

Moze po prostu przysnela nad lepieniem tych uszek, a ty myslisz, ze ona pijana, ale fakt. Dobrze, ze ten barszcz przynajmniej zjadlas, bo co to za swieta bez barszczu!

Odpowiedz na ten komentarz
Podoba Ci się to pytanie?

Szukasz porady? Napisz!

Nie trzeba się logować!