Witajcie, bardzo proszę o radę, bo naprawdę...

nie mam kogo się o to zapytać. Otóż cała historia zaczęła się półtora roku temu. Jak wiadomo czasami ludzie dziwnie się zachowują tak było i z moim kolegą z klasy. Nazwę go Jacek. Otóż Jacek nie był zbytnio przystojny, a do tego robił różne dziwne rzeczy, które w mojej szkole są niedopuszczalne (pyskowanie nauczycielom itp.), był typem klauna klasowego. Uważałam go przez cały rok szkolny za krótko mówiąc nienormalnego, psychicznego itd. Natomiast we wrześniu tego roku okazało się, że Jacek się zmienił mocno przez wakacje. Wyrósł na bardzo przystojnego chłopaka. W dodatku dojrzał też emocjonalnie, chociaż drobne żarciki mu się zdarzają. Właśnie od września chciał się ze mną zaprzyjaźnił. Podchodził do mnie, zagadywał, a czasami nawet dla żartów położył swoją dłoń na moją, po szkole kiedy wszyscy pędzili do domu/na zajęcia dodatkowe on mnie odprowadzał na przystanek. Oczywiście dało mi to wszystko do myślenia, dotarło do mnie, że on chce się zaprzyjaźnić. Jak dotąd bardzo mnie to wszystko wkurzało , odtrącałam go na każdy możliwy sposób, nawet otwarcie powiedziałam mu,że go nie lubię. Udawałam taką "pannę niedostępną", z którą on napewno nie pogada. Przedwczoraj coś mnie ruszyło napisałam do niego na jednym komunikatorów internetowych o tym jak bardzo mnie denerwuje itp. On mi odpisał, był bardzo zdziwiony i oburzony. Powiedział,że skoro tak to mnie wkurza to przestanie. W końcu coś we mnie pękło i go przeprosiłam za te okropne słowa(były bardzo raniące,bo miałam przypływ wściekłości). Okazało się,że jednak da się Jacka polubić. Dopiero przedwczoraj zobaczyłam, że tak naprawdę wgl go nie znam. Popisaliśmy długo i dobrze nam się gadało. Zostaliśmy przyjaciółmi. Co sądzicie o tej dziwnej sytuacji ? Co mam robić dalej,żeby utrzymać tę przyjaźń ? Czy ktoś miał kiedyś taką sytuację albo podobną ? Jak to jest jak dziewczyna przyjaźni się z chłopakiem ? Dziękuję z góry za każdą pomoc.

Odpowiedź

ODPOWIEDZI (2)

chwilę temu

maniurka 9 miesięcy temu

Przez 2 miesiace wakacji, az tak sie zmienil? To chyba po operacji plastycznej...
Teraz to ty sie zachowujesz jak chora psychicznie poszac do niego, ze cie denerwuje itp. Przyjaciolmi nie zostaje sie z dnia na dzien, do tego potrzeba LAT,aby komus w pelni zaufac i uwazac go za przyjaciela.
"Jak to jest jak dziewczyna przyjaźni się z chłopakiem ?" a ja zadam pytanie: "Jak smakuje schabowy?" dla mnie to rownoznaczne pytania, na tym samym poziomie i jest jedna odpowiedz na te 2 pytania, mianowicie: sprobuj, a sie dowiesz.
U was wszystko rozwija sie w takim szybkim tempie, chlop sie zmienia w przeciagu 2 miesiecy nie do poznania, z dnia na dzien sie zaprzyjazniacie, po swietach wyjdzie na to, ze para zostaniecie!

Odpowiedz na ten komentarz

PseudoBack 9 miesięcy temu

Hmm, spoko ziomek, byłem identycznym dzieciakiem.

Przyjaźni nie utrzymasz jeżeli jesteś ładna to mogę ci szczerze to powiedzieć. Przyjaźń damsko męska nie istnieje. Chłopak chciałby bardziej podbić, ale nie wiem, może jest wstydliwy? Najwięksi żartownisie często duszą się wewnętrznie.

Odpowiedz na ten komentarz
6 punktów ekstra dla autora najlepszej odpowiedzi
Podoba Ci się to pytanie?

Szukasz porady? Napisz!

Nie trzeba się logować!