Dwa pytania 1. Bardzo przepraszam za moje...

wcześniej zachowanie byłem infantylny i nawet ktoś mi napisał, że jestem dzieckiem. Dacie drugą szansę ? proszę o wyrozumiałość. 2. Jak namówić rodziców, żeby zrobili coś w sprawie stulejki? nie wiem czy potraktują mnie poważnie jak zacznę z nimi rozmawiać na ten temat, a ja naprawdę bardzo chcę mieć ten zabieg, bo denerwuję mnie fakt że w przyszłości jak się podniecę na widok kobiety w bieliźnie i będę mieć wzwodzie to nie ściągnę skóry :/.

Odpowiedź

ODPOWIEDZI (2)

chwilę temu

TeaGreen 2016-12-27 10:29:28

+16
gt366t
-8

Po prostu im powiedz, że było Ci wcześniej głupio, że bałeś się że tylko Ci się wydaje.
To nie jest coś w stylu "mame, ja chce kolczyk w pośladku", a poważna sprawa, która powinna być potraktowana jak każda potrzeba chirurgicznej interwencji.
Wiele razy się tu już powtarzało, iż niewielką stulejkę mężczyzna może sam "naprawić", ale wymaga to dużo czasu i cierpliwości. Jeśli to odpada, to musisz zebrać się na odwagę i prosto z mostu im powiedzieć - wtedy na pewno nie uznają tego za żart.

Odpowiedz na ten komentarz

DarkPablos 2016-12-27 11:39:59

+15
gt366t
-12

Gt, zgadza się, to było kiepskie. Trzymajmy nerwy na wodzy, oraz uczmy się rozmawiać kulturalnie.
Co do stulejki teagreen dobrze mówi. Generalnie jeśli jest to duży problem to idziesz i przedstawiasz mamie lub tacie sprawę dotąd, aż problem zostanie rozwiązany. Póki nie możesz sam chodzić do lekarza, nic innego nie wymyślisz.

Odpowiedz na ten komentarz
Podoba Ci się to pytanie?

Szukasz porady? Napisz!

Nie trzeba się logować!