Witam ! Chciałbym zapytać jaką pewność daje...

prezerwatywa i czy stosunek przerywany w prezerwatywie to dobry pomysł ;)

Odpowiedź

ODPOWIEDZI (3)

chwilę temu

daris95 8 miesięcy temu

Żadna antykoncepcja nie daje 100% pewności. Prezerwatywy są nawet w porządku, najlepiej kupować w aptece są pewniejsze, że nie są np. dziurawe czy przeterminowane. Trzeba to ostrożnie otwierać nic ostrym żeby nie uszkodzić i na odpowiednią stronę nałożyć, jak coś jest instrukcja. A stosunek przerywany nie jest pewny jestem przeciw tego, ale to chłopak musi być czujny żeby wyjął członka zanim skończy w Tobie, nie jesteście tego pewni i nie chcecie być rodzicami użyjcie prezerwatyw. A najbardziej jak masz w dni płodne zabezpieczać się, bo w tedy są większe szanse na zajście w ciąży. No a prezerwatywa jest lepsza tak uważam od tych innych środków antykoncepcyjnych. Np pigułki antykoncepcyjne, to są hormony można tyć.Gumki są ok. i nawet chronią przed chorobami wenerycznymi.

Odpowiedz na ten komentarz

Ladyhawke 8 miesięcy temu

+12
asphyxia
-13

Żadna antykoncepcja nie daje 100% pewności wykluczenia ciąży. W przypadku prezerwatyw według wskaźnika Pearla określa się, iż na 100 par od 3do 7 z nich może spodziewać się niepożądanej ciąży.
Przerywany stosunek to nie antykoncepcja, a przerywany stosunek z użyciem prezerwatywy nic nie zmienia.. nie powoduje "polepszenia" antykoncepcji.

Odpowiedz na ten komentarz

maniurka 8 miesięcy temu

Pod warunkiem, że dobrze, prawidlowo stosuja sie antykoncepcje (kazda!) to daje ona 99% pewnosci, ze sie nie wpadnie. A przy uzywaniu gumek stosunek przerywany w niczym nie pomoze, bo stosunek przerywany to nie dodatkowa antykoncepcja.

Odpowiedz na ten komentarz
Podoba Ci się to pytanie?

Szukasz porady? Napisz!

Nie trzeba się logować!