Hej. Mam 14 lat. Nie znam mojego ojca. Moja mama...

od wakacji spotyka się z Mikołajem. Mikołaj ma 15 letniego syna Krzyśka. Ja i Krzysiek zakochaliśmy się w sobie, ale nie mówimy tego rodzice, ponieważ oni uważają że jesteśmy rodziną, więc nie powinniśmy się kochać. Co możemy z tym zrobić? Jak rodzice się dowiedzą o naszym związku dadzą nam szlaban i nie pozwola nam być razem

Odpowiedź

ODPOWIEDZI (3)

chwilę temu

Ladyhawke 2016-12-27 20:12:15

+9
asphyxia
-9

Według mnie to nie miłość, lecz przelotne zauroczenie,które jest spowodowane nowo poznaną osobą. Za jakiś czas obojgu Wam przejdzie. Traktujcie się jak przyjaciele oraz przyszłe rodzeństwo. W wieku 14 oraz 15 lat nie ma co mówić o "prawdziwej miłości"

Odpowiedz na ten komentarz

Sztos Ladyhawke 2016-12-27 20:20:43

+8
Ladyhawke
-8

Zgadzam się
Dużo osób myśli ze się zakochali w kima ale to są tymczasowe zauroczenia, tez tak czasami mam :-)

Odpowiedz na ten komentarz

Insomnia12 2017-01-07 00:07:02

Wasze zakochanie może wynikać z tego, że pewnie często się widujecie przez to ze wasi rodzice się spotykają, zacznijcie spotykać się z innymi. Oczywiście, że dla waszych rodziców bedzie to nie do przyjecia ponieważ bedą was traktować jako rodzeństwo i dochodzi to tego jeszcze opinia ludzi no bo przecież "co ludzie powiedza".Nie róbcie też na złośc rodzicą i nie idźcie uparcie w swoje,lepiej z nimi usiądźcie i pogadajcie. Pozdrawiam.

Odpowiedz na ten komentarz
Podoba Ci się to pytanie?

Szukasz porady? Napisz!

Nie trzeba się logować!